Ambient on/off

EKONOMİDE ÜRETKENLİK,ETKİN FABRİKA KULLANIMI VE HER BABY’YE BİR GODOMAN İŞÇİ PROJESİ

35 Day 2,970, 05:36 Published in Turkey Turkey Financial business Financial business

Merhaba Arkadaşlar;
Uzun süreden beri dikkatimi çeken kaynaklarımızın atıl kullanılması sorununa kalıcı çözümlerimizi sizinle paylaşmak istiyorum. Uzun bir makale olacak ama kaynak niteliği taşıyacak. Dolayısı ile okuyabileceğiniz her makaleden

read more »

Power Spinden Kurtulma Rehberi

22 Day 2,921, 09:11 Published in Cuba Cuba Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentPower spin görselinin üzerine gelip sağ tıklıyoruz, sonra adblock seçeneğinden bu reklamı engelle diyoruzbunu dedikten sonra karşınıza bi kutucuk çıkacak … read more »

Geri Dönmek O Kadar Kolay mı Sandın?

30 Day 2,901, 12:22 Published in Cuba Cuba Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentgeri dönmek o kadar kolay mı? basit bir cs başvurusu mu sadece? içi boş bir başvuru metni, yapmacık bir hoşgeldin. anlatması basit peki ya yaşanmışlıklar herşey eskisi gibi olabilir mi?

[img]http://[/img] … read more »

Hayal Kırıklığı

16 Day 2,871, 16:40 Published in Cuba Cuba Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentŞu hayatta kaç kez hayal kırıklığına uğradınız diye bi soru sorulmuştur muhakkak, oysa bu sorunun sorulması bile o kadar saçma ki... Bi insan kaç kere hayal kurar ki şu hayatta adam akıllı,kaç kere sever … read more »

Troll Dediğin

36 Day 2,747, 15:09 Published in Turkey Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentmeraba arkadaşlar uzun bir zaman oldu makale yazmayalı özlemişsinizdir diye düşündüm xd

ve yukarıdaki gifin hatırına buraya eğlenceli bişeyler atmak istiyorum biraz da neşelenelim değil mi

gif için … read more »