Ambient on/off

EmuSV į CP. Dublis numeris 2 ir apklausos rezultatai.

44 Day 2,205, 15:59 Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Sveiki mielieji,

štai antras kartas kaip kreipiuosi į jus būdama kandidate į šalies prezidento postą. Pernelyg daug neprisistatinėsiu, visus kuriuos domina mano patirtis nukreipiu [url=https://docs.google.com/document/d/read more »

Kvietimas

37 Day 2,201, 11:06 Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Sveika eLietuva,

besiruošdama prezidento rinkimams iš minčių skrynelės iškasiau dar aną kadenciją sugeneruotą idėją atlikti gyventojų poreikių apklausą. Tam, kad sužinočiau jūsų mintis ir norus iš anksto. Daugelis iš jūsų ateidavote … read more »

["DJ PIRAMIDĖ"] Pirmosios kovos ir jų rezultatai

10 Day 2,155, 08:04 Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentSveiki eLietuvos Muzikinio klubo lankytojai ir mylėtojai,

Buvo daug muzikos ir gerų emocijų :) rezultatai matyti lentelėje o/ ačiū visiems dalyviams o/ Laukiam naujų … read more »

[URM] Asgard aljanso apžvalga ir šių dienų aktualijos

25 Day 2,129, 01:52 Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Sveika eLietuva,

"The test of courage comes when we are in minority" - Drąsa išbandoma tada, kai esame mažumoje. Tokia skambi fraze identifikuoja Asgard aljansą. Aljansą su kuriuo aktyviai kariaujame daugiau nei metus. Nors per tą … read more »

[LMS] Pusė metų partijos prezidento poste

52 Day 2,119, 00:27 Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Sveiki mielieji,

neretai spaudoje išvystam partijų prezidentų pasisakymus - ką veiksiu, kai būsiu PP… Niekada neleisdavau tokių straipsnių, gal ir blogai nesidaryti sau reklamos, bet dauguma dalykų liko partijos viduje. Visgi pusės … read more »