Ambient on/off

eShqiperia!

7 Day 2,782, 11:56 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje vllazen


Kaloi shume kohe qekurse Kanada na largoi nga gadishulli Arabik dhe ne kemi mbetur te pushtuar dhe pa kongres dhe PA UDHHEQJE!
Eshte e vertete qe kjo loje ka rene dhe nuk luhet por se ather humbim kohe ne kete loje

read more »

Votoni ju lutem ! ti perkrahim Shqiptaret !

14 Day 2,753, 12:08 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje vllazen !
Qe jemi te bashkuar si kurre me pare i kem treguar disa here botes ,
Shqiptaret me ndihmen e njeri -tjetrit kan arritur ca suksese si p.sh: Vendi i pare i ekipit nga Kosova Natev ne nje gare te perkrahur nga NASA
,Poashtu

read more »

Situata e eShqiperise ne loje !

28 Day 2,747, 12:46 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje vellezr shqiptare.
Qellimi im i vetem kur kam hyre ne kete loje para nje viti e gjysme ishte
qe ta shihja Shqiperine mire ,besoj se ky ka qene qellim i te gjitheve qe kane hyre ne kete loje !

Sot Shqiperia eshte si mos me keq:

read more »

Fito q7 Arme ! Dita e plisit!

6 Day 2,716, 11:10 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje te nderuar !

Eshte shume e lehte qe te fitoni 10 q7 arme !
e tera qfar ju duhet eshte te beni like faqen me poshte
:
https://www.facebook.com/pages/Komiteti-Per-Bashkimin-e-Shqiperise/1409080422722890?ref=tn_tnmn


Te

read more »

Mu for sale !

2 Day 2,715, 11:49 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentThe second week working, And we bring more MUs to the sale!

To acquire a MU, they must contact Fenoglioteam by mp
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/7721995

Our MU’s catalogue:
x1 of U.S.A
x2 of Bulgaria
x1 of Turkey
x1 of … read more »