Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

E-Eesti legendaarseim ja pikaajalisim seni ilmuv ajaleht. E-Eesti ajakirjanduse lipulaev e-päevast 1927 kuni e-päevani 2687.

[Vikat] Riigikogu valimised: mai 2015

13 3 days ago Published in Estonia Estonia Political debates and analysis Political debates and analysis


Eile olid valimised. Kuna e-Eestit juhib diktaator, siis Riigikogul reaalne võim puudub, kuid loodan siiski, et Riigikogu ikkagi kuulatakse.

[img]http://www.upload.ee/image/[/img] … read more »

[Vikat] Eurovisiooni ennustusvõistlus: Tulemused

9 4 days ago Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Eurovisioon läbi. Eesti saavutas igati tunnustust vääriva 7. koha. 106 punkti on igati hea tulemus, oli ju tervelt kaks riiki kes ei saanud ühtegi punkti. Ennustusvõistlusest võttis … read more »

[Vikat] Veelkord, Eurovisiooni ennustusvõistlus!!

3 7 days ago Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Meeldetuletus neile, kes eelmise artikli maha magasid!

Ennustage kes tuleb esimesele, teisele ja kolmandale kohale ning mitmenda koha saab Eesti. Ennustus jäta selle või eelmise … read more »

[Vikat] Eurovisiooni ennustusvõistlus!!

16 Day 2,738, 08:31 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Käesoleva nädala laupäeval Eesti aja järgi kell kümme õhtul on Viinis 60. Eurovisiooni lauluvõistluse finaalkontsert. Kõigi rõõmuks pääses eile õhtul toimunud poolfinaalist read more »

[Vikat] VIKAT lõpetab ilmumise!!

15 Day 2,721, 10:13 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Ajaleht Vikat lõpetab perioodiks 4. mai kuni 15. mai ilmumise. Kogu toimetus läheb kollektiivselt seiklusrohkele puhkusereisile. Seniks olge kõik tublid ja toimetage ikka oma tavapä … read more »