Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

E-Eesti legendaarseim ja pikaajalisim seni ilmuv ajaleht. E-Eesti ajakirjanduse lipulaev e-päevast 1927 kuni e-päevani 2687.

[Vikat] Demokraatia versus diktatuur

5 3 days ago Published in Estonia Estonia Political debates and analysis Political debates and analysis


Kätte on jõudnud diktaatorite ajastu. Ajastu, mis tihtipeale külvab hirmu ja vägivalda. Erepi adminnide otsust teha võimalikuks riigipöörded on palju kritiseeritud ja õigusega … read more »

[Vikat] Erakondlikust aktiivsusest

12 5 days ago Published in Estonia Estonia Political debates and analysis Political debates and analysis


Teeme väikese kokkuvõtte parteilistest arengutest. Vaatleme parteimaastikku aktiivsete liikmete arvu jälgides. Tegu on siis partei presidendi valimistel osalenud liikmete arvuga. … read more »

[Vikat] Vambola klõpsutab jälle...

23 Day 2,702, 08:35 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Sai jälle kaks klõpsu tehtud ja otsustasin neid ka e-Eestiga jagada. Teeme ka väikese võistluse. Kes arvab ära, mis järv on pildil, saab väikese üllatuse. Sama lugu on ka liblika mää … read more »

[Vikat] Miks te olete nii õelad? Sest, erepi on kogunenud kõik kõige õelamad inimesed...

27 Day 2,686, 07:59 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Just hiljuti sain ma teate, oma kaugelt sugulaselt, Paapua Uus-Guinealt, sealt väikeselt 7 miljonilise rahva suure Indoneesia kõrval asetsevast saareriigist. Ta kutsus mind külla ja … read more »

[Vikat] Lootuskiir, kas paistad veel? Vaadates kommentaare, siis ei paista.

6 Day 2,685, 06:22 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentTa ärkab ning avab silmad. Tema imestus on suur, kuna seda, mille üle imestada, on palju. Kohe uskumatul palju. Algas ju jälle uus päev, nagu eile poleks midagi juhtunudki. Ning … read more »