Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Poliitika, poliitika, poliitika ja ka natuke meelelahutust.

[Vikat] Kuulutus

0 7 days ago Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Kui oled teotahteline e-kodanik ja otsid endale väljundit siis kandideeri Kodakondsuskomisjoni liikmeks. Kandideerida saavad kõik e-kodanikud.

Nõudmised
read more »

[Vikat] Riigikogus toimuvast: kandidaate KKK-sse

5 Day 2,521, 10:36 Published in Estonia Estonia Political debates and analysis Political debates and analysis


Täna oli e-Eesti jaoks ajalooline päev. Täna sai e-Eesti Riigikogu üle pika aja endale juhatuse. Valimistel osales kolm kandidaati Janras, Vambola Vikat ja SirThomasGnohf. Riigikogu read more »

[Vikat] Parteid

5 Day 2,518, 10:47 Published in Estonia Estonia Political debates and analysis Political debates and analysis


2 päeva pärast valitakse parteidele uusi presidente. Tung on väga kõva. Iga Riigikogus esindatud partei bossitroonile kandideerib vähemalt kaks soovijat, kuid sellest hoolimata pole meie … read more »

[Vikat] Nostalgiline ENSV: Biitlid

6 Day 2,515, 07:01 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Nõukogude tsensuur ei olnud välismaa muusika vastu eriti armuline. Aga oli hulgaliselt artiste, kellel avanes võimalus anda välja oma plaat ka Nõukogude Liidus. Nende õnnelike sead oli … read more »

[Vikat] Nostalgiline ENSV: Entel-Tentel-trika-trei

6 Day 2,513, 09:40 Published in Estonia Estonia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Kes meist ei teaks Entel-Tenteli laule hoolimata sellest, et paljud ise ei tea konkreetse laulu seotust selle kunagise lastesaatega. Saatejuhtideks olid onu Kalmer Tennossaarread more »