Day 1,844, 01:24 Published in Estonia Serbia by Muusika

Enne kui liigume, natukene taktikalise poole peale, sirvige läbi haridusministeeriumi artikkel.

Iga 6 minuti tagant saab nüüd taastada 10 energiat, seega 100 energiat tunnis.

Kuna on mõtet tulistada ja kuna mitte?

Ajendas mind artiklit kirjutama tühja laskmine ja tankide ning energia raiskamine.
Allpool on ära seletatud, koos näitega, mida ma täpsemalt selle all silmas pean.
Kuna eEestis on kaitsmine väga vähe organiseeritud (nii üksuse kui riigi tasandil), siis on oluline, et mängijad tunneksid mängu mehhaanikat.

Kuidas punktid jaotuvad?

Igas lahingu minutis tiksub teatud arv punkte ja mida kauem on lahing kestnud, seda rohkem punkte minutis tiksub.

Selle jaoks, et punkte juurde tiksuks peab "wall" ehk "ülemine riba" olema üle 50% ja vastavalt sellelele, kellel rohkem % "wall"-i on, see saab ka punkte.

Jaotub see nii:

0-30. minut lahingus, 10 punkti iga minut;

Kiired arvutused ja esimese 30 minuti jooksul on võimalik teenida 300 punkti.

31.-60. minut lahingus, 20 punkti iga minut;

Kiired arvutused ja võimalik teenida selle aja jooksul 600 punkti.

61.-90. minut lahingus, 30 punkti iga minut;

Kiired arvutused ja võimalik teenida selle aja jooksul 900 punkti.

91.-120. minut lahingus, 60 punkti iga minut;

Kiired arvutused ja võimalik teenida selle aja jooksul 1800 punkti.

Millest sõltub "wall" ?

"Wall" sõltub tehtud DÄMMIST (ingl. k. damage).
Ehk kui kõvasid purustusi sa oma tankide, bazookade ja rakettidega suudad teha.

Milles seisneb mõttetu laskmine?

Mõttetu laskmine seisneb üldjuhul selle kui viimase 30. minuti jooksul on "wall" rohkem kui 60% meil ja sina raiskad oma laskemoona ikkagi.

Mõttetu laskmine seisneb üldjuhul selles kui viimase 30. minuti jooksul on "wall" rohkem kui 60% vastase poolel ja sina raiskad laskemoona ikkagi.

NÄIDE

TÄIESTI MÕTTETU PAUGUTAMINE SELLEL JUHUL.

Siit näitest tuleb ilusti välja, et palun mitte oma DO-d ära teha sellisel juhul, parem on kui Te 30 minutit ootate ja uue ala-lahingu ajal oma lasud ära teete, nii tekib suurem võimalus võita lahing.

AGA!? SA AJAD JAMA, ME EILE TEGIME NII JA NAA JA VÕITSIME

Jep, ajan, täiesti pullikakat keeran kokku praegu.

Eripäradeks peab liigitama seda, kui organiseeritakse laskmine ühte kohta ühel ajal, seda saab teha mingi MU (ingl. k military unit, eesti keeles sõjaline üksus)

Või kui jagatakse relvi riigi või eraisiku poolt ning inimesed KINDLASTI tulistavad lahingus.

VÕI kui oled kogunud piisavalt krõbuskeid ehk energia batoone ja bazookasid ning rakette, et suudad ÜKSINDA teha DÄMMI rohkem kui vastased.

Kust saada abi?

Div 1-2 tegelastel soovitan KINDLASTI enne jutukast läbi hüpata, kui näiteks ei ole relvi (vahepeal head kodanikud annavad) või ei tea mida teha.