Laiks sprādzienam / Time to BOOM!

Day 843, 06:25 Published in Latvia Latvia by samurays

Ar šo vēlos dot atļauju jebkuram izmantot manu rakstu interneta vidē jaunu spēlētāju piesaistīšanai. Referāli drīkst lietot savējo.

With this I want to give permission for everybody to use this article on internet for getting new players. You can change refferal.

[LV]

Domā, ka spētu glābt Latviju no krīzes labāk kā to šobrīd dara politiķi? Nāc un pārbaudi to! Šobrīd eLatvijā, līdzīgi kā īstajā Latvijā valda ekonomiskā krīze un ir nepieciešams spēcīgs politiskais spēks (Šlesers, kurš gan cits?), kas spētu aiz ausīm iestigušo Latviju izraut no purva. Šādu iespēju piedāvā sociālās stratēģijas interneta pārlūkprogrammas spēle eRepublik.

Spēle piedāvā jums izdzīvot dzīvi, kādu daudziem no jums nebūs iespējams izdzīvot realitāte. Realitātē ne katrs var kļūt par prezidentu vai ministru, realitātē ne katram tiek dota iespēja būt labajam Lembergam vai ļaunajam Šķēlem, bet eRepublikā tas viss ir iespējams, tu pat vari kļūt par tautas varoni Lāčplēsi, kas cīnās Daugavas krastā ar Melno bruņinieku un šoreiz neieveļas upē, vai par Antiņu, kas jau ar pirmo reizi uzjāj Stikla kalnā pie Saulcerītes.

Šobrīd ePasaulē dzīvo vairāk nekā 360000 iedzīvotāju, no kuriem 2321 ir Latvijas pilsoņi. Salīdzinājumam, Polijā, kas ir Baltijas valstu un visas ePasaules lielākais drauds, dzīvo 56105 iedzīvotāju. Neskatoties uz to, šobrīd pēc iedzīvotāju skaita ieņemam 29. vietu starp 60 valstīm. Mums aiz muguras ir tādas tehnoloģiskas lielvalstis kā Japāna un Somija. Ko gan dod tehnoloģiskā attīstība, ja pilsoņos nevalda patriotiskums pārstāvēt savu valsti jebkurā vietā un jebkurā laikā? Polija šobrīd ir iekarojusi pusi Eiropas un par savu nākamo mērķi ir noteikusi Baltijas valstis un Krieviju. Tikai iedzīvotāju skaita straujš kāpums var mūs paglābt no okupācijas!

Spēlējot šo spēli daudzi sevī atklāj politiķa, biznesmeņa vai pat karavadoņa talantu. Iespējams, kāds no nākamajiem Zatleriem savu pirmo pieredzi valsts vadīšanā būs guvis tieši spēlējot eRepubliku. Varbūt, izvelkot eLatviju no krīzes, mēs varam politiķiem parādīt kas darāms reālās Latvijas labā? Mēs, protams, varam sēdēt rokas klēpī salikuši vai bļaustīties pie saeimas ēkas, bet kāpēc gan mums to savu ideju vienkārši neparādīt īstenotu virtuālā modelī?

Tiem, kas eRepubliku jau ir spēlējuši, bet nav atraduši to pietiekami interesantu laika pavadīšanai, varu teikt, ka eRepublikā ir gaidāmas lielas pārmaiņas. Iespējams, ka visgaidītākā pārmaiņa ir PvP (spēlētājs pret spēlētāju) kaujas režīms, kurā būs iespējams ar zābaku pa seju iedot kādam konkrētam poļu panam, kurš jūs ķircinājis, sūtot ar translate.google.com lauzītā latviešu valodā tulkotus tekstus. Tāpat pārmaiņas ietver tanku un helikopteru lietošanu cīņās.

Man kā vienam no pieredzējušākajiem eLatvijas iedzīvotājam ir iespēja piedāvāt jums saiti (http://www.erepublik.com/en/referrer/samurays), caur kuru reģistrējoties, pēc sestā līmeņa sasniegšanas, gan jūs, gan es tiksim pie pieciem zelta gabaliem, par kuriem varēsiet iegādāties pārtiku veselam gadam, vai līdz zobiem apbruņoties kārtējai cīņai ar poļiem. Ja katram Latvijas iedzīvotājam ir profils portālā draugiem.lv, tad kāpēc tāpat nevarētu notikt ar portālu erepublik.com?

[ENG]

Think, you could handle the crysis better than politicians are doing right now? Come and find it out! We are having economical crysis in eLatvia, just like in real Latvia. Right now we need a strong political power (Šlesers, who else?), which would be able to pull us out of this swamp. Such a possibility is provided by the massive online social strategy game eRepublik.

The game offers you a chance to live the second life in a way most of you will never be able to live in reality. Not all of you will be presidents or ministers in reality, not all will be given the chance to be the good Lembergs or evil Šķēle in reality, however it is all possible here in eRepublik. You could even become the national hero of latvian people – Lāčplēsis, who fought agains the Black Knight by the river Daugava and this time not falls into river, you could also become Antiņš, who rides up the Hill of Glass to Saulcerīte on his first tryout.

eRepublik is having more than 360000 citizens for now. Only 2321 of them are latvians. Poland who is great threat for all the Baltic states and even all the eWorld is having 56105 citizens. However Latvia is ranking 29th by the number of citizens from 60 countries. Such technological countries as Finland and Japan are still behind us. What gives you the technological advantage, if you are lacking the patriotism to present you country in every place and every time? Half the Europe is conquered by Poland right now and they are targeting Baltic states and Russia next. Only sharp rise of number of citizens can help us avoid the occupation.

Many people find themselves talented in politics, business or military leadership while playing this game. Maybe the next Zatlers will have his first country leading experience gained by playing eRepublik. By pulling eLatvia out of crysis we could show politicians how to solve the real life crysis. Of course we could always sit and do nothing or go shouting to our governmental building, however why don’t we show our politicians our idea made true in this virtual model?

For those, who had already played eRepublik and found it boring, I have good news. Big changes are coming to eRepublik. The most wanted of them is PvP (player versus player) battle mode. It is the mode, where you be able to kick some individual polish faces. This update will also include tank and helicopter usage in battles.

I, as one of the most experienced latvian players can provide you with referal link (http://www.erepublik.com/en/referrer/samurays), which will provide both of us with 5 gold, when you reach level 6. Those gold could be used to buy a food for the whole year or to prepare yourself for some important battle against poles. If almost every single latvian have a draugiem.lv profile, why couldn’t we all also have erepublik.com profile?


AK jā, sabalsojiet un iesakiet draugiem:
http://www.draugiem.lv/blogs/?pid=6489340
http://www.gign.lv/news/258