Ambient on/off

Sign up

 

Continue

Continue By creating an account you agree to the Terms of Service & Privacy Policy

Kobni vlak – obitelj poginula na putu za šoping-centar( еTomislav RIP)

Day 1,896, 05:35 Published in Serbia Serbia by eBagzi

Kobni vlak – obitelj poginula na putu za šoping-centar


Tomislav Črnjugelj (36), Ivana Hrman (30) i njihov četverogodišnji sin Karlo poginuli su teškoj prometnoj nesreći kada je na njihov automobil na nezaštićenom pružnom prijelazu u varaždinskom naselju Kučan Marof naletio putnički vlak. Od siline udarca sve je troje na mjestu nesreće poginulo, a riječ je o mladoj obitelji iz Trnovca za koju rođaci, susjedi, prijatelji i poznanici imaju samo riječi hvale.

U roditeljskoj kući u kojoj je Ivana živjela sa sinom i nevjenčanim suprugom tuga i plač ožalošćene obitelji. U kući obitelji Hrman na zidovima i policama fotografije nasmiješenog unuka Karla.

R.I.P eTomislav mnogi te nisu znali,a neki su te i dobro poznavali,
Ja zelim samo da kazem Vecnaja Pamja.

Ovo je napisano iz solidarnosti prema eHravtskoj,ljudi ovo je igrica!!!
"Svi smo mi ljudi retko ko je covek"

eTomislav:http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2070042

 

Comments

MorpheusMK
MorpheusMK Day 1,896, 05:40

R I P

Vulture93
Vulture93 Day 1,896, 05:41

Pokoj mu duši.

Branjo O.o Ruman
Branjo O.o Ruman Day 1,896, 05:42

Nek počiva u miru...

Moorhuhn
Moorhuhn Day 1,896, 05:42

Sve sve, ali deckic od 4 godine.
Mater da vam jebem POLITICARI, Boga ste POKRALI a JEDNU RAMPU NE MOZETE DA STAVITE!!!
Dabogda vam sve PRESELO!!!

eBagzi
eBagzi Day 1,896, 05:44

Politicari sram da vas bude!!!!!
Zivot je jedno veliko sranje!!!

RoterDrache
RoterDrache Day 1,896, 05:45

R.I.P

Pecanova
Pecanova Day 1,896, 05:45

: (

Nerazuman Lavirint
Nerazuman Lavirint Day 1,896, 05:46

Живот је срање х2

Zdravko Mamic co
Zdravko Mamic co Day 1,896, 05:46

Pokoj mu dusi!

kalky021
kalky021 Day 1,896, 05:46

Vecna im slava, ovo je pretuzno : (

etljo stnov
etljo stnov Day 1,896, 05:48

Nek im je laka zemlja... : (

iYiJosse
iYiJosse Day 1,896, 05:51

R. I. P.

AquaRiuZ
AquaRiuZ Day 1,896, 05:52

Nek počiva u miru...

MacedonianKvoda Karan Ajga
MacedonianKvoda Karan Ajga Day 1,896, 05:52


Навистина трагично и многу жално....
Нека почиваат во мир.....

Ze Alface
Ze Alface Day 1,896, 05:52

R.I.P

Marcomannius
Marcomannius Day 1,896, 05:53

Tuzna vest. Jako tuzna...

Bia Pandora
Bia Pandora Day 1,896, 05:53

So horrible. RIP

Ludiot Osvojuvac
Ludiot Osvojuvac Day 1,896, 05:53

R.I.P.

ElvenCRO
ElvenCRO Day 1,896, 05:54

:'(

Alorkokombi
Alorkokombi Day 1,896, 05:54

нека почиваат во мир

mihael86
mihael86 Day 1,896, 05:54

RIP

Celicen
Celicen Day 1,896, 05:55

R.I.P

Great White Ajkula
Great White Ajkula Day 1,896, 05:55

Нека почиваат во мир.
RIP.

khantervel
khantervel Day 1,896, 05:55

Бог да ги прости и него и семейството му!

popeye007
popeye007 Day 1,896, 05:56

R. I. P.

off whisky
off whisky Day 1,896, 05:57

RIP, eTomislav.Sleep well,my friend.
Почивай в мир
о7

Panikk
Panikk Day 1,896, 05:57

R.I.P.

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Day 1,896, 05:57

RIP o7

Cugu3H KejH
Cugu3H KejH Day 1,896, 05:58

Нек почивају у миру

Atea
Atea Day 1,896, 05:58

Pocivali u miru.

PIER5362
PIER5362 Day 1,896, 05:58

sorry admin
but fuck this world
Today we lost a friend.
Rest in peace eTomislav :'(
http://tinylink.ir/v4ba

invaluable
invaluable Day 1,896, 05:58

May Tomislav and his family rest in peace!

alzena
alzena Day 1,896, 05:59

RIP

A E N E A S
A E N E A S Day 1,896, 05:59

R.I.P

Nataliia from Galicia
Nataliia from Galicia Day 1,896, 06:00

R.I.P.

Sp0ke
Sp0ke Day 1,896, 06:00

R.I.P

M Bogdan
M Bogdan Day 1,896, 06:00

R.I.P. dear friend.

Grimstone
Grimstone Day 1,896, 06:01

RIP! o7

Prnjavorski Delija
Prnjavorski Delija Day 1,896, 06:01

Почивајте у миру!

Wildrunner
Wildrunner Day 1,896, 06:01

RIP... This is a horrible tragedy...

Mr. Scrat
Mr. Scrat Day 1,896, 06:02

RIP
\o

overk
overk Day 1,896, 06:02

Počivao u miru

AdMiRaL TrEnCh
AdMiRaL TrEnCh Day 1,896, 06:03

RIP! o7

Uber kiko
Uber kiko Day 1,896, 06:04

Rip ;_;7

Rastko1991
Rastko1991 Day 1,896, 06:04

Marko Grozni
Marko Grozni Day 1,896, 06:04

RIP

srdant
srdant Day 1,896, 06:04

Pocivali u miru

Didei
Didei Day 1,896, 06:05

o7

KOSOVA Xhemshit Smajli
KOSOVA Xhemshit Smajli Day 1,896, 06:06

R.I.P.

Bolan gubitak, osobito za anđela malog.
Humbje e dhimbshme, e sidomos per engjullin e vogel.

F*ck eRep... this really gives you a different view at your life and the way we think of "important things" in our daily life.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.