Karinės apžvalgos. 1744 diena

Day 1,744, 07:04 Published in Lithuania Lithuania by freshas

Sveiki. Po ilgesnės pertraukos laikraštis "Europa ir Ko" grįžta į viešumą. Pirmoji rubrika apie valstybių teritorijų pasikeitimą per paskutinius metus kolkas yra stabdoma. Iki tol, kol bus rasti savanoriai vertėjai į anglų ir kitas kalbas.
Pradedamas naujas ciklas "Karinės apžvalgos". Kadangi tai mano pirmasis straipsnis šia tema, tai gali pasitaikyti klaidelių, bet manau, kad įsivažiuosime. Tikiuosiu, kad į savaitę bus patalpintas mažiausiai vienas straipsnis su šiuo metu vykstančiomis įdomiausiomis kovomis. Taigi važiuojam.


Lietuva/Latvija – Baltarusija

Jau gan ilgą laiką tarp Baltarusijos ir Baltijos šalių vyravo taika. Tačiau tam atėjo galas. Lietuva ir Latvija nutarė patikrinti savo karines galimybes, suaktyvinti žaidimą ir jį padaryti įdomesnį, pasirinkti šiek tiek TP medalių, nes pastaruoju metu abi minėtos šalys neturėjo tiesioginių priešininkų. Kuo tai gali būti naudinga Baltarusijai? Baltarusiai pastaruoju metu padarė gana didelį BB, todėl tai ir jiems puikus šansas pasitikrinti savo jėgas. Kolkos to jėgos nėra apyligės. Baltijos šalys gan lengvai renkasi reikalingus bonusus ir tik laiko klausimas kada Baltarusija bus ištrinta iš žemėlapio. Tolimesni planai priklausys jau nuo pačios šalies. Bus stengiamasi išlaikyti užimtus regionus kuo ilgiau iki kol nebus priimtas naudingas nutarimas. Tai galėtų būti regiono išnuomavimas ir panašiai.

Estija – Suomija

Ping-pongas tarp Estijos ir Suomijos tęsiasi toliau. Ir panašu, kad nei viena šalis nėra tuo labai nusiminusi. Abejoms šalims tai vieninteliai kaimynai, su kuriais galima kariauti. Taigi nauda abipusė. Galima susirinkti TP medalius, ištuštinti atsargas ir neužmigti nieko nedarant. Taigi panašu, kad taika ateis dar negreit.

Rusija/Vengrija – Ukraina

Ukraina bando išsilaisvinti iš Vengrijos ir Rusijos priespaudos. Tai jiems nelabai sekasi. Nors vengrai turi šiek daugiau nei 800 piliečių už Ukrainą, tačiau jie per mėnesį daro net tris kartus daugiau influance. Tai įtakoja Ukrainos piliečių žemas lygis ir jėga. To pasekoje, Vengrija gan lengvai malšina sukilimo karus. Tuo tarpu Rusija taip pat sėkmingai laiko keturis originalius javų regionus nors jų piliečių skaičius netgi mažesnis už Ukrainos. Vis dėlto Ukrainai sunku kariauti dviem frontais ir dar turbūt negreit bus pasiektų kokių apčiuopamų rezultatų.






Kanada – Lenkija

Lenkija gan sėkmingai persikėlė iš už Atlanto ir užtikrintai užėmė didžiąją dalį Kanados. Kanada bando priešintis, tačiau tai jiems nelabai pavyksta. Visgi lenkų persikėlimas pareikalavo ir aukų. Pasinaudoję puikia situacija, kad Lenkija kariauja su Kanada, Prancūzija patyliukais patyliukais grįžo į žemėlapį.

Čilė/Bulgarija – Argentina

Argentina kariauja dviem frontais. Tai jiems per sunki našta ne tik karinėms pajėgoms, bet ir ekonomikai. Todėl šios šalies piliečiai reikalauja permainų. Bulgarija, taip pat kaip ir Lenkija, pradėjusi invaziją po Ameriką, nesiruošia trauktis. Šiuo metu ji turi šiek tiek mažiau regionų nei anksčiau tačiau vis dar sėkmingai laiko šiaurines teritorijas. Tuo tarpu Čilė dabar padarė labai sėkmingą kontrpuolimą, kuris Argentinai paliko kiek daugiau nei pusę valstybės.

Indonezija – JAV, Kroatija – Malaizija

Jav sėkmingai išlaiko Indonezijos originalius regionus. Indonezijai tai nepatinka. Ji pasiryžusi taikos sutarčiai, tačiau jei tai nepažeistų jų orumui ir moralei. Žodžiu, nesiruošia būti kažkieno marionete ir paklusti bet kokiam paliepimui. Kroatija taip pat sėkmingai laiko Malaizijos teritorijas.


Komentaruose siūlykite, ką galima būtų keisti, pridėti bei atimti.