Day 938, 00:38 Published in Estonia Estonia by Reamees

a) Uus-Meremaa vs. Slovakkia

(1:1)
b) Elevanduluurannik vs. Portugal
(0:0)
Väravat tahtis selgelt lüüa rohkem Elevandiluurannik. Kohtumine oli üldkokkuvõttes põnev, koguaeg püsis ikka lootus, et keegi palli väravasse saadab. Mulle isiklikult meeldis väga Ronaldo löök 1.poolajal posti, kuigi mulle väga Ronaldo ei meeldi. Mõlemal meeskonnal oli (häid)võimalusi, keegi ära ei suutnud lüüa, seis 0:0
c) Brasiilia vs. Põhja-Korea
(2:1)
Mind üllatas tegelikult, kui hästi mängis kaitses Põhja-Korea. Alles 55. minutil suutsid brasiilased oma ülekaalu maksma panna ja Maicon lõi peaaegu et 0 nurga alt värava. Teise väravani jõudsid brasiilased ilusa läbisööduga Robinho poolt otse Elanole jala peale ja löök/sööt taha nurka jäi väravavahile püüdmatuks! Kuid mäng polnud veel läbi...Põhja-Korea mängijate viimane sõna oli veel ütlematta. Brasiilia kaitse oli lõpus väga lohakas ja nii marsiski sealt läbi Ji Yun-nam kes ilusa löögiga taha nurka näitas, et ka Põhja-Korea on ohtlik. Ma ei tea, kuidas Brasiilia kavatseb sellise mänguga jõuda edasi. Kunagi käis Brasiilia kohta selline lause: "Lööge meile palju tahate, me lööme ikka rohkem!", kuid selles mängus polnud seda kuskil näha.