Day 937, 04:30 Published in Estonia Estonia by Reamees

Tänased mängu😛
1. Taani vs. Holland

(0:2)
1. poolaeg: Mäng oli võrdne. Palli hoidis selgelt rohkem Holland, kuid ohtlikke olukordi oli enamvähem võrdselt mõlemal poolel. Kumbki oma olukordi ei suutnud ära kasutada, kuigi mõlemal poolel oli 100% võimalusi.
2. poolaeg: Milline prohmakas Taani kaitsjate poolt teise poolaja 1. minutil ja 1:0 on tõsiasi. Taani kaitsjate omavärav! teise poolaja keskel mängvõrdsustus. Teise poolaja viimasel 10minutil sai uuesti initsatiivi Holland ja hakkas pommitama Taani väravat. Esmene kord käis pall ära latis. Teine kord lõi Hollandi mängija palli posti ja sama olukorra jätkuolukorras, jooksis Taani kaitsja seljatagant välja ülikkiire Dirk Kuyt ja suunas palli kindlalt tühja väravasse. Hollandil oli veel võimalusi millest kõige ohtlikumal päästis Taani kaitsja palli ära 1-2meetri pealt!
2. Jaapan vs. Kamerun
(1:0)
1. poolaeg: 39. minutil annab Jaapani mängija järjekordse tsenderduse paremalt äärelt värava poole. Pall lendab nii õnnelikult, et lendab teisele jaapanlasele (Keisuke Hondale) jala peale, misjärgi pole Hondal enam mingit probleemi Jaapanlased juhtima viia.
2. poolaeg. Mäng käib täielikult nii nagu seda tahab Jaapan. Tempo on madal ning Jaapani kaitse on kui Hiina Müür!!! Ei saa mööda paremalt, ei vasakult, veelvähem keskelt. kameruni mängija kõksatab jalaga vastu Jaapanlase jalga ja kollane kaart on tõsiasi. Neid siin mängus antud haruldaselt vähe, kõigest 1 praeguseks. Viimased kümme minutit surub Kamerun täiega, Jaapan on vajunud oma 16-meetri kasti peaaegu kogu meeskonnaga. Pall käib ära isegi Jaapanlaste latis! Kuid väravani Kamerun ei jõua!!!
3. Itaalia vs. Paraguai
(1:1)
Mina isiklikult olen väga õnnelik, et esimest väravat ei löönud Itaalia. Sest kui see oleks juhtunud, siis oleks läinud ikka jubedaks mängu tapmiseks. Mängu lõppu ma ei vaadanud, sest ausaltöeldes olin kindel, et Itaalia sealt veelühe palli ära kõksab väravasse ja sellele järgnevat mängu ma ei...ma ei saa lihtsalt vaadata.