eRep Hammer - Гайд по інформаційному профілю eRepublik

Day 1,544, 06:42 Published in Ukraine China by Nazar 100DOLIA

Після написання однієї зі своїх попередніх статей я одержав запит від NikDP, а потім і ще кількох осіб з проханням віднайти хоч якісь гайд по журналістиці. Після довгих пошуків по виданнях різних олдфагів я зрозумів, що простіше буде створити власний. І тут краще було б не обмежуватись лише журналістикою, а розглянути весь інформаційний профіль Єрепи загалом.
Отож...

Коли ви заходите у eRepublik перед вами відкривається головна сторінка. На ній під вкладками Daily tasks, Daily Order та Military campaigns на четвертій позиції(так би мовити) буде знаходитись таке вікно:

Над великим написом News categories ви побачите два посилання блакитного кольору: Military campaigns та Latest events

Перейшовши за посиланням Military campaigns перед вами відкриється така сторінка

На ній розташування битв має певну закономірність у позначеннях, а саме - зліва розташована держава що атакує певний регіон, справа - держава, що його обороняє. На затемненому фоні ще правіше - назва регіону битви.

Вкладки на цій сторінці означають наступне
Campaign of the day - битва, що визначена для України найважливішою на цей день
Ukraine Campaigns - список усіх інших битв, в яких задіяна Україна на даний момент
Allies' Campaigns - список битв, в яких задіяні держави, з якими Україна має укладені альянси(вони позначені галочкою)
Зверніть увагу - битви, що позначені кулаком, на фоні червоної зірочки - це повстанські атаки, тобто підняті населенням певного регіону проти окупантів. Специфіка даних битв полягає в тому, що взяти у них участь можна лише перебуваючи на території вказаного регіону.
Також, ви мабуть звернули увагу на маленький значок, що знаходиться над кожною країною.

Це - медалька найманця, або як її тут називають частіше - "тавро зрадника" 🙂
Справа в тому, що для її одержання вам необхідно повбивати по 25 ворогів в 50 різних країнах, тому цілком можливо, що вам рано чи пізно доведеться бити проти своїх чи союзників. Так от - число, що стоїть біля кожної з них - це кількість убитих на території цієї держави.

Тепер повернемось назад і перейдемо за посиланням Latest events.
Перед вами відкриється така сторінка

В ній вказані останні події що відбулися в Україні, а також мають до неї серйозне відношення. Переглянути їх детальніше можна перейшовши по відповідних посиланнях.

Знову повернемось назад на головну сторінку eRepublik. Тепер у вкладці News categories розглянемо кожну із категорій новин зокрема:
First steps in eRepublik - тут публікують все, що пов'язано з розвитком в цьому "Новому Світі", тобто - гайди, роздачі для новачків, інформація підтримки а також діяльності Міністерства демографії(головного органу держави з питань єреп-розвитку).
Battle orders - тут розміщують інформацію наказового характеру для військових підрозділів. Переважно тут статті розміщує Міністерство оборони.
Warfare analysis - тут розміщується будь яка інформація, пов'язана з військовим профілем (аналіз бойових дій,пропозиції, хитроплани, військові історії, гумор тощо)
Political debates and analysis - пов'язана сія категорія з найтонкішою матерією цього та реального світу. Тут ви можете слідкувати за політичними перепитіями в нашій еБатьківщині. На мою думку - це наважливіший розділ публікацій, оскільки без зацікавлення до нього ви не будете знати як, хто і ким маніпулює. І взагалі - без політики ця гра дуже швидко стає нецікавою.
Financial and business - розділ, що відноситься до економічного профілю Єрепи. Якщо вам цікаво що і чому так коштує, чому падає яка-небудь валюта чи що відбувається з байботом - вам сюди.
Social interactions and entertainment - назва розділу говорить сама за себе - тут може публікуватися все чого забажає душа(чи душі) наших е-жителів - розваги, твори мистецтва, конкурси, інформація про сходки та ще багато чого цікавого.

В окремий розділ виділено також Newspaper subscriptions. В ньому ви можете переглядати ті видання на які ви зробили підписку і слідкувати за змінами у них. Раджу вам підписуватись на чимбільшу кількість видань, оскільки ви таким чином будете одержувати якомога більше інформації про те що відбувається в еУкраїні та еСвіті.

Також слід звернути увагу на дві закладки, що розташована у вкладці новин лівіше від позначок кожної із інформаційних категорій

Ось вони - підкреслені червоною лінією. Як ви вже мабуть здогадались, закладка-прапорець означає державу, новини якої ви переглядаєте. Там же (якщо вам цікава іноземна преса) ви можете її змінити.
Інша закладка - Select domain(вона позначена літерою А з зірочкою) має в собі ще деякі приховані вкладки, які при її виборі виглядають ось так

Що ж означають ці всі дивакуваті кнопки?
Top rated - відображає сортування статей у порядку кількості набраних голосів(їх ще називають вотами). Чим більше голосів у статті - тим вища у неї позиція.
Latest - сортує статті у хронологічній послідовності. Тут уже чим швидше написана стаття - тим нижче вона стоятиме.
International - показує вам найпопулярніші на даний момент статті в світі. У грі цю категорію ще називають "світовий топ".
Вкладки Latest events та Subscriptions як уже згадувалось - відповідають за останні події та підписані вами газети(див. вище)

Зверніть увагу - будь-яка стаття, незалежно від визначеної категорії та кількості набраних голосів зберігається у каталозі новин протягом 48 годин з моменту публікації.


Тепер перейдемо до ще однієї цікавої частини інформаційного профілю - створення газети. Перед тим, як ви наміритесь це зробити раджу вам не раз подумати. Газету варто створювати тоді, коли вам дійсно є про що писати, ви достатньо розбираєтесь у різних сферах єРепівського життя і маєте власний погляд на все, що тут відбувається.

Якщо ж ви врешті надумали створити власне видання, то, зайшовши на власній сторінці за посиланням Create newspaper перед вами відкриється таке вікно

Тут, як ви розумієте викладені перед вами нескладні вимоги - мати 9 рівень, та 2 золота на рахунку(яке звісно буде витрачено на створення цієї самої газети). Також вам необхідно придумати назву для вашого видання (за дивними правилами гри її ви можете ввести лише латинськими літерами), а також аватарку(її можна завантажити в eRepublik лише в форматі JPG)
Коли вами буде виконано ці всі дії перед вами відкриється вікно, у якому вас привітають зі створенням газети. Тут же можете розпочати вносити зміни до вашого видання. Це ви можете робити за допомогою двох кнопок, розташованих у правому верхньому кутку.

Напис над ними Subscribers вказує на число осіб, які підписались на вашу газету. Самі ж кнопки мають таке значення:
Write article - відповідає за створення статті в газеті. Натиснувши її вам відкриється таке вікно

В графі Title вводите назву вашої статті, графа Article призначена для власне введення тексту статті, а під графою Category вам необхідно вибрати категорію новин, шо повідомляються вами. Недотримавши цих трьох пунктів стаття просто не опублікується.

Тепер дещо про панель редагування, а саме - про її функції

B - виділяє вибрану вами частину тексту жирним шрифтом
I - переводить текст у курсив
U - підкреслює текст
Іконка картинки - дає вам можливість додати у вашу статтю певне зображення. Для цього вам необхідно мати уже завантажену в інтернеті картинку, та знати її url-розташування, яке необхідно буде вставити у вікно що перед вами відкриється
Іконка ланцюга - дає вам можливість зробити із певної частини тексту внутрішнє чи зовнішнє посилання в мережі.
S - дозволяє вам відображати текст в статті перекресленим. Найчастіше це робиться для приколу, коли автор хоче показати що він наче обмовився і не хотів цього говорити 🙂
Значок лінії (Line) - викристовується, якщо ви хочете через частини вашого тексту провести жирну лінію. Це щось на зразок поділу статті у Вікіпедії на розділи.
Іконка з назвою Emails - зроблена для того, щоб ви могли зробити з певної частини тексту посилання на електронну пошту.
Іконка зеленої галочки - дозволяє вам попередньо переглянути вже готову частину статті, поки ви ще не здійснили її публікації.

Зверніть увагу на те, що ви можете надрукувати лише одну статтю на годину. Якщо ж вам все ж захотілось наштампувати одразу після першої ще й другу, то вам виб'є ось це сповіщення:

Знову повернемось назад. Кнопка, що розташована зправа від Write article називається Edit newspaper details. Натиснувши її вам відкриється така сторінка

Тут ви можете не лише відредагувати назву вашої газети та змінити її аватарку, а також - додати власний опис вашої газети. Він буде відображатись у графі About my newspaper.
Тепер зверніть увагу також на ту частину вашої газети, де відображається її назва

Перше посилання зліва - це нікнейм автора. Даний принцип діє у користування не лише вашою, але і у інших газетах.
View rank - відображає 5 лідируючих за кількістю підписок газет у вашій країні.
wiki page - це вже для тих, хто має ПОЗ. Простіше кажучи - ви можете створити сторінку про ваше видання у проекті eRepublik WIKI Encyclopedia і дане посилання буде направляти на неї всіх бажаючих.

Ну і на останок - про приємне. Якщо ваша газета нормально функціонує і ви набуваєте популярність у грі, то ви маєте непогані шанси одержати медальку Media Mogul. Для цього вам необхідно всього-на-всього зібрати 1000 осіб, що підписалися на вашу газету. І тоді на вашій сторінці з'явиться ВОНА

(няшка номеру хД)

По суті - на цьому все. Дякую за увагу. Сподіваюсь що ця стаття комусь стане корисною. Якщо ж ви побачите якісь помилки - повідомляйте. Копіпастити дозволяю! 🙂

Також дякую Banderivets777 за допомогу у підготовці матеріалів цього гайду.
__________________________
Для шаутів: eRep Hammer - Гайд по інформаційному профілю eRepublik - http://www.erepublik.com/en/article/erep-hammer-erepublik-1965702/1/20