[THEindependent] Я в механіці ПОВНИЙ НУЛЬ

Day 1,777, 10:18 Published in Ukraine Ukraine by Geralt of Zaporizhzhia


Ти як Валуєв, нічого не тямиш у механіці ерепки.


Ну і правильно, а навіщо воно тобі. У нас в країні механіку, зокрема військову, знають лише колишні президенти і то не всі, адже розуміти вони щось уже починають лише наприкінці свого строку. Тому якщо хочеш мати стимул вивчити її давай балотуйся на президентика, ога. Хоча, ходять чутки, що декому потрібно навіть декілька строків, щоб хоча б щось втямити у ній (привіт імам). Ну то таке…

Але, нажаль, такими темпами за рік лише 12 людей можуть стати більш освідченими у цій галузі, і то, це у випадку, коли якась няка не захоче 2 місяці, а то й більше, сидіти на троні. Тому я спробую себе у ролі КО, адже це все де юре повинен знати кожен гравець,а де факто всім начхати на механіку, бо це не так прикольно як тицяти ЧЕРВОНУ кнопку. Але все ж таки.

Мова йтиме про військову механіку.


Війна починається, зазвичай, оголошенням однієї зі сторін природнім ворогом (в народі НЕ).
Виставити такий закон може будь-який ололо-конгресмен, але пройде він лише за умови, якщо ЗА прийняття проголосує 66% всіх парламентарів (президент також бере участь у голосуванні).
Громадяни країни, яка прийняла закон про НЕ, будуть мати бонус в 10% дамагу у битвах проти природнього ворога. (10% рахується лише на дамаг і не впливає на ріст рангу).
Після того як НЕ прийнято країна може провести атаку. Той хто перший прийняв закон має право першого ходу. Регіон на який буде йти атака обирає президент своїми кнопочками на протязі 24 годин після прийняття закону НЕ. Якщо президент слоупок, то по завершенню доби після закону відбувається авто-атака на рандомний регіон ворога. Починається безпосередньо сама битва.

Механіку бою більшість повинна знати, адже кожен тицяє кнопки на полі бою і уже інтуїтивно можна розібратися. Тому пропускаємо і йдемо далі…


Якщо країна-агресор виграє, то президент обирає слідуючий регіон для атаки на протязі тих же 24 годин, в противному випадку знову авто-атака. Країна, яка захищається не може атакувати до тих пір поки не виграє атаку противника. Тоді уже ініціатива переходить до неї.

Війна буде продовжуватися поки у ворогуючих країн є спільні кордони.
Завершити війну можна підписанням мирової угоди. Але щоб підписати мирову угоду обидві країни мають спочатку законом зняти НЕ із ворога. Зняти НЕ можна лише по закінченю 7 діб після його прийняття. Інші варіанти закінчення війни це відсутність кордонів між країнами, сюди ж включається захоплення однією із сторін всієї території противника.

Загальні моменти.
1. Країна яка володіє правом атаки, може напасти лише на регіон з яким вона має спільний кордон.
Наприклад. Зараз в України природнім ворогом є Угорщина і якби до нас перейшла ініціатива атаки, то президент(ша 😉 ) міг вибрати для атаки лише один з трьох регіонів: Слобода, Запоріжжя, або Поділля (червоні стрілочки на картинці)

2. Якщо розпочався бій у певному регіоні, то третя сторона уже не має можливості напасти на цей регіон, а лише може стати в чергу поки не завершиться попередня атака. Якщо перший агресор програє битву, то по закінчені автоматично розпочнеться атака країною, яка стояла в черзі ТОП1.
Наприклад. Угорці напали на Бесарабку (жовті стрілки), вчора Молдова прийняла НЕ Україні, але не атакували. У нас з Молдовою лише один спільний кордон, саме в Бесарабці. Тепер після атаки угорців Молдова не може напасти на наш регіон. Провести атаку вона буде взмозі лише у випадку якщо ми відіб'ємося від Угорщини. НЕ у них досі активне, бо в них є 24 години на атаку, якщо після закінчення цього часу не буде спільних кордонів, то НЕ злетить.



Інший варіант початку війни це АВІАУДАР!!!. За допомогою Авіаудару країна може атакувати іншу країну з якою в неї не має спільних кордонів.
Президент виставляє закон про Авіаудар, конгрес має його підтримати. При цьому за авіаудар потрібно добряче заплатити булками або валютою (необхідну кількість можна глянути тут ). Після прийняття конгресом закону все йде по сценарію як із НЕ. (24 години, авто атака і т.д.).
Якщо ініціатор війни виграє першу битву, то війна продовжується, якщо програє, то війна автоматично закривається.

Якщо країна-агресор завоювала повністю (випилила в ноль) іншу країну, то війна закривається автоматично через відсутність спільних кордонів, без будь-яких законів. Як країні-жертві повернути свою незалежність?

Повстання.
Повстання це визвольна війна, яку розпочинають громадяни (а не президент чи конгрес, як у попередніх випадках) з метою визволення регіону від ворожої окупації.

Відбувається все поетапно:
Регіон завойовують. Для підняття повстання потрібно щоб пройшло 24 години після його захоплення. По завершеню доби після завоювання, у громадян, які знаходяться на території даного регіону, на головній сторінці висвітлюється Меню повстання. Щоб війна розпочалася потрібно 10 осіб які б його підтримали, натиснувши відповідну кнопку у цьому меню і внесли 1000 валюти кожен. Як тільки набирається 10 осіб повстання розпочинається автоматично.

Варто пам’ятати, коли розпочалося одне повстання, то в іншому регіоні уже його підняти не можна, до того часу поки не завершиться попереднє. (Виключеням може бути коли регіони знаходяться під контролем у декількох ворожих держав. Тут правило слідуюче: одне повстання проти одного ворога)

Тепер ти уже не такий унилий як Валуєв, ти знаєш якісь ази військової механіки. Поплескай собі в долоні тихенько.

P.S. Все вище написане моя видумка, адже я не був президентом, з чого б мені щось знати 😉