[NM] Aljansai

Day 2,318, 05:14 Published in Lithuania Lithuania by Naujoku Ministerija


Sveiki, brangūs naujokai,
Su jumis sveikinasi Naujokų ministrė akuaba ir vice ministras Pacukass


Pirmiausia: Pagrindinis informacinis straipsnis

Šiandien supažindinsime jus su aljansais.

Šiuo metu eRepublik yra 8 aljansai. Visus juos galite peržiūrėti Comunity / Aliances puslapyje. Jei jūsų šalis priklauso aljansui, pateksite į aljanso pagrindinį puslapį, o jei ne, tiesiog matysite aljansų šąrašą.
Pirmiausia susipažinkite su šiuo metu egzistuojanciais aljansais.

LETO (LETO)

Išvydo dienos šviesą 2,289 eRepublik dieną: Baltarusijos, Kolumbijos, Izraelio, Portugalijos, Kinijos respublikos (Taivanio) ir Moldovos respublikos iniciatyva. Vėliau prie jų prisijungė: Prancūzija, Kanada ir Iranas. Prezentaciniame aljanso straipsnyje rašoma, kad bus palaikomi: brolybės, vienybės ir bendri moralės principai. Taip pat pabrėžiama, kad tai dukterinė Asteria grupė, kurios veikimas apibūdintas ketvirtame Asteria chartijos straipsnyje. Čia LETO vadinama: grupės asocijuotomis šalimis <> (GAMC).

Štai taip aljansas atrodo žemėlapyje.

Galite matyti didesnį žemėlapio vaizdą paspaudę ant jo. Tai galioja viesiems straipsnyje pateiktiems žemėlapiams.


Sirius (Sirius)

Įkurtas 2014-02-14. Tai abipusės apsaugos ir naudos sąjunga, paremta pasitikėjimu ir bendromis vertybėmis. Siekiama sukurti naują gerovę visiems aljanso nariams. Visos šalys yra lygiomis teisėmis. Grindžiama principu, kad vienybė - jėga, o organizuotumas - privalumas. Tikslai: nacionalinių sienų saugumas, nacionalininių tikslų pažanga ir dominuojanti padėtis tiek karinėje, tiek politinėje eRepublik erdvėse.
Aljansą sudaro: Brazilija, Ispanija, JAV, Jungtinė Karalystė, Lenkija, Turkija, Kroatija.

Sirius Žemėlapyje.


Taip pat verta paminėti proSirius nares. Oficialus atskiras aljansas nėra įsteigtas. Šios šalys laikosi tų pačių principų, kaip ir Sirius. Tai: Albanija, Belgija, Šveicarija, Bosnija ir hercogovina, Brazilija, Venesuela, Meksika, Pietų afrika, Estija, Latvija, Lietuva, Ukraina, Slovakija ir Italija.

Štai taip atrodo žemėlapyje Sirius ir proSirius šalys




Sirius naujienų laikraštis

Aurora

Įkurtas 2014-03-06. Narės: Bulgarija,Čilė, Vokietija, Indonezija, Airija,Makedonijos respublika ir Paragvajus. Aljanso pavadinimas simbolizuoja naują pradžią. Sudarytas siekiant išsaugoti šalių draugystę ir užtikrinti tarpusavio pagalbą. Tiki, kad draugystė, lygybė ir sunkus darbas kartu, duos pačius geriausius rezultatus.
Verta paminėti, kad Aurora yra proSirius grupės narė.

Žemėlapio vaizdas



Oficialus laikraštis


Asteria

Egzistuoja nuo 2014-02-11. Narės: Rumunija, Kinija, Argentina, Graikija, Slovėnija ir Serbija. Deklaruoja draugystės, brolybės ir moralinių vertybių principus. Paremta abipusiu pasitikėjimu ir supratimu. Kiekvienas aljanso dokumentas kilęs iš aukščiau išvardintų vertybių.

Aljansas turi tris narystės rūšis:

Pilnateisė narystė.
Tai aukščiau išvardintos šalys, oficialiai priklausančios aljansui. Šios šalys priima sprendimus dėl aljanso dokumentų, balsuoja, siūlo valdybą ir dalyvauja visoje aljanso veikloje.

Grupės asocijuotos šalys (Leto).
Tokią narystę galima gauti tik surinkus 100% valstybių narių balsų. Priimta asociacija tampa dukterine Asteria aljanso įstaiga su sava savivalda. Turi tokias pačias teises, kaip ir pilnateisės narės, bet negali balsuoti dėl priėmimo į aljansą ir pašalinimo.

Šalys partnerės (PA)
Tai šalys, kurios yra draugiškuose santykiuose su pilnateisėmis narėmis ir GAMC. Priimtos gali būti tik 100% balsų, Pasirašant abipusės apsaugos paktą <>. Tokios šalys balso teisės neturi ir negali dalyvaut valdymo reikaluose.

Vaizdas žemėlapyje


Naujienų laikraštis



Asgard

Egzistuoja nuo 2012-08-21. Buvo įkurtas Švedijos ir Suomijos, vėliau prisijungė Norvegija. Tikslas stiprinti šiaurės šalių brolybę. Tai seniausias iš visų šiuo metu egzistuojančių aljansų. Siekia sukurti nuolatinį suverinitetą šiaurėje ir bendromis jėgomis kovoti už savo šalių interesus tiek namuose, tiek užsienyje.

Žemėlapyje


Asgard laikraštis

Tripod (Tripod)

Veikia nuo 2014-03-18. Sudaro dvi šalys: Tailandas ir Naujoji Zelandija. Tikslas - bendra dominacija. Apsaugoti aljanso viduje piliečių religines, moralines ir laisvės teises. Narystė paremta diktatūros principais. Nariais gali tapti bet kuri šalis, kuri besąlygiškai priima Tailando sąlygas. Taip pat šio aljanso narė negali priklausyti jokiam kitam aljansui.

SinFiliS (SinFiliS)

2014-03-11 įkurtas Filipinų ir Singapūro. Tai karinis aljansas. Atstovauja mažas šalis, grupuodamas jas vienoje vietoje. Suteikiama galimybė parodyti jėgą.

Laikraštis

GREAT DIVINE RUSSIA (GDR)

Sausio 27, 2014 įkūrė Rusija ir Kipras. Vėliau kipras paliko aljansą, taigi Rusija - vienintelė narė. Rimtų tikslų ir siekių nepateikta.

Žemėlapis





Visi aljansai žemėlapyje






Kiekvienas aljansas turi vadovą. Balsavimo teisę turi aljanso lyderis ir šalių narių prezidentai. Yra keletas dalykų dėl kurių jie gali balsuoti.

1. Paskelbti įstatymą dėl aljanso lyderio keitimo.
Įstatymas paleidžiamas, matomas ir galima balsuoti pagrindiniame aljanso puslapyje.
Balsuoti gali visų aljanso šalių prezidentai.
Galima šį įstatymą paleisti kartą per septynias dienas.
Tuo pačiu metu gali būti išleistas tik vienas įstatymas dėl lyderio keitimo.
Aljanso lyderiu gali tapti tik asmuo turintis vienos iš šalių narių pilietybę.
Šio įstatymo priėmimui reikia 66% balsų.

2. Pakviesti šalį į aljansą
Aljanso lyderis gali pakviesti šalį į aljansą, pasirinkdamas norimą šalįį iš aljanso narių puslapio.
Visų aljanso narių prezidentai gali balsuoti pagrindiniame aljanso puslapyje.
Patvirtinimui reikia 66% balsų.
Po patvirtinimo įstatymas nusiunčiamas priimamos šalies seimui, kad galėtų balsuoti.
Reikia 66% seimo narių balsų, kad prisijungimas prie aljanso būtų patvirtintas.

3. Pašalinti šalį iš aljanso
Aljanso lyderis gali pašalinti šalį iš aljanso. Tai daroma pagrindiniame aljanso puslapyje.
Šio įstatymo patvirtinimui reikia 66% balsų.
Aljanso pagrindiniame puslapyje visų šalių narių prezidentai gali balsuoti dėl įstatymo priėmimo. Nebalsuoja tik tos šalies prezidentas, kurią norima pašalinti.

4. Palikti aljansą
Šalies narės prezidentas gali nuspręsti palikti aljansą. Tai daroma aljanso narių puslapyje.
kai prezidentas paspaudžia mygtuką "leave alliance", įstatymas nusiunčiamas balsavimui šalies seimui.
Patvirtinimui reikia 66% balsų.

Aljanso įsteigimas

Būsimo aljanso lyderis turi nusiūsti bilietą žaidimo administracijai, kuriame išvardija šalis nares ir pateikia dvi nuorodas:
Staipsnio apie aljanso įsteigimą.
Aljanso wiki puslapio.

Kai administracija sukuria aljansą, lyderis turi pakvieti šalis prisijungti. Toliau viskas vyksta lygiai taip pat, kaip ir priimant naują narę į aljansą.

Įkurimo procesas buvo pakeistas 2313 eRepublik dieną. Iki tol kitos šalys taip pat buvo steigėjos, kaip ir aljanso lyderis ir balsavimo dėl įstojimo į aljansą nereikėjo.

Aljanso lyderis gali redaguoti aljanso aprašymą. Tai atrodo taip pat, kaip ir rašant straipsnį savo laikraštyje.

Lyderis turi galimybę redaguoti kiekvienos šalies narystę.

Įsidėmėkite:
Dviejų šalių sąjunga vadinama: <>, sutrumpintai MPP.

Verta žinoti. Kiekvienas aljansas gali susikurti papildomų aljanso vidaus reikalų ir bendradarbiavimo su draugiškomis šalimis ar dukteriniais aljansais taisyklių. Tačiau visa tai veikia ne žaidimo mechanikoje.



Užsukite į specialiai jums sukurtą Bibliotekėlę - čia rasite daug naudingos informacijos apie žaidimą.

Ir dalyvaukite “Misijos naujokams” projekte


Spauskite ant paveikslėlio ir būsite perkelti į “Misijas naujokams”.

Visada jūsų Naujokų ministerija.