Ідея Naції

Day 3,098, 00:51 Published in Ukraine France by YuriyFurer

Ідея Naції
Новітні ідеологи соціал-націоналізму (А. Білецький, О. Однороженко) визначають його як ідеологію, що базується на максималізмі, національно-расовому егоїзмі, любові до свого, нетерпимості до ворожого та активізмі.
На їхню думку, базовими принципами соціал-націоналізму є:
Соціальність («Ми не відмітаємо існування багатих (але не надбагатіїв), але відкидаємо можливість існування бідних»)
Расовість («Люди від природи народжуються з різними здібностями та можливостями і тому найбільше щастя людини це коли вона знаходить власне місце в національній ієрархії та сумлінно виконує своє життєве завдання»)
Великодержавність («Це питання, як не дивно, не стільки політичне, скільки біологічне. Будь-який живий організм в природі стремить до розширення, розмноження, збільшення. Цей закон універсальний і для інфузорії-туфельки, і для людини, і для нації-раси»)
Соціал-націоналізм також за визначенням його ідеологів (А.Білецький, О.Однороженко) є антисистемним (антидемократичним та антикапіталістичним), самодостатнім, войовничим та безкомпромісним.
Щодо основної мети своєї ідеології, то розуміють її так: «витворення, замість купи розрізнених індивідуумів, механічно об'єднаних назвою „українці“ та наявністю українського паспорту, Національної Надспільноти — єдиного біологічного організму, який буде складатися з Нових Людей — фізично, інтелектуально і духовно розвинутих осіб. З маси індивідуумів має постати Нація, а зі слабкої сучасної людини — Надлюдина».
Теоретик сирійського соціал-націоналізму Антун Саада вважав, що головне — національна свідомість, а національний поділ вищий від поділу на раси, тому єдину націю можуть творити й люди з різних рас.

« Соціал-націоналізм виступає за соціалістичну модель справедливості в економіці, за націократію в державному будівництві та антиглобалізм у зовнішній політиці. ... Ідея є вищою формою буття духу. Ідеєю соціал-націоналізму є Ідея Нації – тотального та універсального домінування спільноти Духу й Крові. ... Відтак соціал-націоналізм заснований на героїчному світовідчутті, волюнтаристській боротьбі за підкорення оточуючого світу, ідеалістичному змаганні духу проти антиматерії та запереченні царства темряви.
Історія
Поняття соціал-націоналізм є дещо розмитим в тому сенсі, що в Україні існують різні організації та партії, в яких соціал-націоналізм визнається офіційною ідеологією, однак трактування цієї ідеології та її історії виникнення дещо відрізняється.
Ідеологія «соціал-націоналізму» як поняття почала активно використовуватись на початку 1990-х рр. в колах українських інтегральних націоналістів. У 1991 р. українськими націоналістами, які жадали пристосувати інтегральний націоналізм до нових умов, була утворена Соціал-Національна партія України, яка протягом 1990-х і перших років XXI ст. була єдиною організаційною структурою, ідеологічною базою якої був соціальний націоналізм. З розпадом СНПУ її наступник ВО «Свобода» відійшла від декларування ідеології соціал-націоналізму у варіанті А. Білецького, але ця ідеологія збереглася в Соціал Націоналістичній Асамблеї

Існуюча партія в репаблике: Black Union
1. Як виникла ідея створення БЮ?
- Ідея про створення партії жила уже дуже давно. Правда нас постійно стримувала політика МЮ, ми ж завжди позиціонували себе як аполітичне МЮ. Правда часи змінюються і доводиться приймати революційні рішення. В нашому випадку основну роль відіграло встановлення диктатури. Чомусь частина ком'юніті виявилась великим противником диктатури. На МЮ і на його бійців посипались тонни образ. Бійці наші були присутні майже у всіх партіях, які занадто негативно відносились до солдат, що виконували накази командування. Ми довго радились і дійшли висновку, що пора розширювати сфери впливу УАрмі. Зійшлись на рішенні, що створимо такий собі аналог старого МПУ, але це буде не партія. БЮ - це просто ще один підрозділ в МЮ УАрмі🙂
2. Які ідей пропагує БЮ?
- В нас тільки одна ідея - ВІЙНА! Ми прийшли сюди грати в гру і ми будемо її грати так як нам подобається! Якщо комусь подобалось голосувати за закони, то їм треба було боротись за свою гру, а не поливати брудом тих кому це набридло.
3. Які стосунки у БЮ з іншими партіями?
- БЮ - це не партія, як я писав вище. Тому ми не ліземо в якісь альянси з іншими. Правда Партія Добра виношує подібні нам ідеали, тому ми часто спілкуємось з ними і готові допомогти в разі потреби. Мета ПД - сильна еУкраїна, а у нас така ж мета, до якої ми йдемо величезними кроками. Ніхто й ніколи не буде рахуватись з країною, яка не має військової сили. І ми, разом з ПД, дамо еУкраїні таку силу. Якщо ще якась політична сила підтримує наші ідеї і методи, то ми відкриті для діалогу😉