Ambient on/off

Sign up

 

Continue

Continue By creating an account you agree to the Terms of Service & Privacy Policy

[LNP] Treniruočių stipendijos

Day 1,842, 08:26 Published in Lithuania Lithuania by Povilas1989


Sveiki, brangūs tautiečiai. (:
Šiandien Lietuvių Nacionalistų Partija nori jums pristatyti savo naują projektą - penkiems jauniems LNP nariams bus skirtos mėnesio trukmės, aukso stipendijos treniruotis su 0,19 jėgos treniruokliu.



Sąlygos ir taisyklės

*Stipendijos duodamos nuo 20 iki 29lygio žaidėjams.
*Stipendijos duodamos turintiems nemažesnius negu q3 lygio - free ir 0,19 treniruoklius.
*Būtina pateikti įrodyma - treniruočių laukų ScreenShoot`ą .
*Stipendijos duodamos kasdien visą mėnesį, 31-ą dieną.
*Stipendija mokama visą sutartą laikotarpį, net tokiu atveju, jeigu žaidėjas perkopia 29lvl.
*Registruotis gali tik LNP nariai.
*Jeigu dar nesate užpilde, reikia užpildyti partijos nario anketą
*Užsiregistruoti erepublik statistikos sistemoje http://erep.n4.lt/
*Treniruotis reikia bent po 5-kart. į savaitę, jūsų jėgos augimas bus patikrintas.
*Visą treniruočių laikotarpį reik išbūti LNP nariu.

*LNP pasilieka teisę išmesti narius pažeidusius akcijos sąlygas.
*LNP pasilieka teisę išmesti narius kilus itarimui dėl bendrų eRepublik žaidimo taisyklių pažeidimo. Jų vietą užima kiti užsiregistrave žmonės, burtu keliu.

*Jeigu atsitiktu taip, kad akcija nesusilauks dėmesio ir nesusirinks tinkamų kandidatų kiekis, akcijos organizatoriai švelnins taisykles.

*Žaidėjai atrenkami burtu keliu, random.org sistemos pagalba.



Registracija ir stipendijų davimo laikas.
Išpilde registracijos sąlygas, siunčiate man asmenine žinutę su nuoroda į savo treniruoklių laukų fotografija(ScreenShot). Tada aš jumis užregistruoju į pretendentų sąraša.

Gruodžio 9-10 dienomis, sekanti pirmadienį,išeis straipsnis su laimingaisiais žaidėjais.
Gruodžio 12-ą, pradėsim dalinti stipendijas.

Kilus neaiškumams, nedvėjokit ir kreipkitės į mane čia. Arba per skype programą: Jolierougezzz




Lėšos skirtos iš Lietuvių Nacionalistų Partijos biudžeto.

Aukite ir stiprėkite!
LNP Tarybos vardu,
Povilas1989


 

Comments

Tankine
Tankine Day 1,842, 08:32

o7

Illiuminatum
Illiuminatum Day 1,842, 08:45

o7

gliookas II
gliookas II Day 1,842, 08:50

>Išpilde registracijos sąlygas, siunčiate man asmenine žinutę su nuoroda į savo treniruoklių laukų fotografija(ScreenShot). Tada aš jumis užregistruoju į pretendentų sąraša.

LNP Taryba

...

Taip ir maniau, kad LNP Taryba ir VIENAS ir kazkoks neaiskus asmuo. tikriausiai LNP dievas

Profkas
Profkas Day 1,842, 08:52

Ir kas jis galėtų būti? (retorinis klausimas)

gliookas II
gliookas II Day 1,842, 09:01

retorinis atsakymas: Perkunas.

visada tikejau i koki medi, kartais i lietuva. tai db matai, pasirodo mitologiniai mistifikacijos pranasai atejo ir i si zaidima

zDunz
zDunz Day 1,842, 09:05

Pagaliau atsirado dingęs milijonas...

Profkas
Profkas Day 1,842, 09:08

Party for everybody, dance, c'mon and dance.

malfame
malfame Day 1,842, 09:14

o7

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,842, 09:21

o7

BlMBA
BlMBA Day 1,842, 10:28

o7

Pridurkas
Pridurkas Day 1,842, 10:59

Sveikinu suradus dingusi milijona

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,842, 11:04

Kur dingo milijonas...?
http://www.erepublik.com/en/article/kur-dingo-milijonas--2029284/1/20

Neklaidinkit naujų žmonių ir savo mėšlo ant mūsų nekabinkit;)

Pridurkas
Pridurkas Day 1,842, 11:38

Kas ant ko kabina -.-

gliookas II
gliookas II Day 1,842, 11:50

Labai dekojame, kad del sito fakto
http://www.erepublik.com/en/article/-vrm-lk-kam-km-ataskaitos-komentaras-d-l-prarasto-milijono--2042184/1/20
jus pranesete dziugia naujiena. Netiketas siu pavogtu pinigu atsiradimas Perkunas organizacijoje isties dziugina musu tauta.

Taip pat rekomenduoju graziuoju susitarti su gerb. MoGoM, kuris atgavo acc ir jis visiskai issluotas ir tuscias. Manau LNP mazu maziausia atgautais pinigais kaip kompensacija pasidalins su juo

biellskiss
biellskiss Day 1,842, 11:52

nusisnekat eili karta

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,842, 12:00

Kur ten tą rašo gliookai? pacituok;)

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,842, 12:36

pavydziu:( tas fainas jausmas rast pinigu:D

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,842, 12:53

sakyk Kaip suprantu, dinge pinigai (beveik 200k litų) ir padisolvintos aukšto Q įmonės iš mano acc, sudaro sumą apie 500k. Lėšos, kaip aiškėja, atsirado būten Perkūno organizacijoje.

Nesitikiu, kad LNP bus tokie teisingi man (jūs teisingi tik saviems, tą gerai žinau), todėl prašau grąžinti tik dalį šių lėšų, kad galėčiau bent kelias įmones maisto pasistatyti žemo lvl ir apsirūpinti save maistu ir tankais pradžiai

Pridurkas
Pridurkas Day 1,842, 13:19

Lėšos skirtos iš Lietuvių Nacionalistų Partijos biudžeto. No shit

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,842, 13:21

Čia yra visiška nesąmonė.
Tai gal galit paaiškinkiti kaip tuos pinigus ''pavogėm''?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,842, 13:28

ne nu rimtai, Povilai paaiskink, kiek gi galima slepti ta paslapti. Ilgai laikoma paslaptis jau ne viena zmogu patrauke, kad ir kaip nesinori apie tai kalbeti, prie ... na pats supranti suicido:))

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,842, 13:36

Tai apaiškinsit kaip nors, kaip tie pinigai pavogti? Ar vėl iš oro burbula pūsit?

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,842, 13:41

Neapsimesk, juk visi žino ir viešai buvo paskelbta, kad asmuo, užvaldęs acc'us neteisėtu būdu perdave pinigus į KAM orgą, kurios raktus turėjo LK vadas. O kad LK yra LNP lesiklėlė - vieša paslaptis. Vienu žodžiu, Perkūno pinigai - naujokų pinigai ir MoGoM acc (reiškias, mano) dalis joje taip pat yra

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,842, 14:03

Kaip partija gali užvaldyt acc? paaiškinkit prašau, trečia kart
Kur duomenis apie pervestas bapkes? Jus išviso pastebit kokiom bapkem disponuoja perkūnas?

Sukurpiat istoriją o poto prasidėda argumentai... Girdėjau... Girdėjom... Mačiau... Matėm...
Kur? pateikit:)

Nejaugi galvojat kad šituo kas nors patikės?

Karolis Lietuvis
Karolis Lietuvis Day 1,842, 14:07

Ajajai kaip žemai kai kas puolė ir vis dar puola toliau : D Tai dar ir dėl LLS pavogto naujokų milijono LNP kalta lieka? : D Nebeturiu žodžiu.. Einu toliau 2clickint

gliookas II
gliookas II Day 1,842, 14:17

P. Pofka. Tavo pasipiktinimas neturi ribu, bet as tave puikiai suprantu, nes kai man reze kazkada "tiesa" apie tai, apie ka as geriau netgi uz kitus zinau, niekam argumentai ir irodymai nelabai rupejo ir, man atrodo, tu vienas is tu, kurie labai megsta apie FAKTUS "nes juk visi zino, faktas, nu) kalbeti.

Tad nerodyk nervu cia, raminkis. Yra pakankamai patikima info, kad pinigai, esantys Perkune, priklauso NAUJOKAMS ir konkreciam asmeniui.

gliookas II
gliookas II Day 1,842, 14:21

Be to, gerbiamas ir labai senas ir itakingas zaidejas MoGoM tikrai matyt zino ka sako, kad jau sugrizes dalyvauja diskusijoje. Mes neaptarinejame jusu NAUJOKU PAPIRKINEJIMUS uz naryste jusu partijoje, mes nesame davatkos sia tema, tai - jusu pasirinkimas.

Mes kalbame tik apie tai, kad pinigai, kuriais atvirai disponuojama neteisetai yra nebepaslaptis. Svarbiausia, Povilai, yra skaidrumas ir atvirumas bendruomenei.

DrMonte
DrMonte Day 1,842, 14:28

gliookas II, tu esi visiškai teisus, pinigai esantys Perkūnas organizacijoje priklauso labai konkrečiam asmeniui, t.y. man.

Nutzz
Nutzz Day 1,842, 14:28

Tai, kad būtų galima rast tą kaltininką, iššlavusį jo turtus, gal MoGoM malonės pasakyt kam paliko savo anketos slaptažodį?

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,842, 14:30

Apie LLS nario nuknista milijona viskas pateikta nuorodoi kuria tau daviau.

O į mano klausimus niekas taip ir neatsakė Tai apie ką mes kalbam?
Kuo pats smirda tuo ir kitus tepa:/

gliookas II
gliookas II Day 1,842, 15:00

Povilai, mes juk kalbame apie tai, kad jus pinigus pasisavinote ir juos savo tikslais naudojate ;] va ir gerbiama Monte privertete meluoti, o as ji gerbiau kaip zmogu, o jis va del jusu meluoja ir varda gadinasi... I tavo straipsni, povilai, as atsakiau kitu straipsniu, tad prasyciau ir i mano argumenta demesi atkreipti.

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,842, 15:11

Ruslanai, ger... pradėkim iš naujo, tai gali paaiškinti kas pavogė MoGoM acc ir kaip jis tą padarė?

iPSiArt
iPSiArt Day 1,842, 15:17

Ai gliookai, pavargai jau... Vis tas pats ir tas pats... Tai vagi kas tau nepriklauso, tai mulčių prisikuri ir iš jų rašinėji arba iš senų žaidėjų pasiskolintų acc, tai dar kas nors

Anksčiau, tai be trolinimo dar sugebėdavai ir ką nors tikrai naudingo nuveikt, dabar jau nuo pavasario kiek buvo pareigų visose paeiliui feilas ir nesibaigiantys karai su visais aplinkui...

Neatsibodo? Eitum pailsėtum nuo žaidimo porą mėnesių kitoks sugrįžtum. Nes dabar reikalingas tu čia kaip silkei dviratis.

gliookas II
gliookas II Day 1,842, 15:36

Povilai, ne as sitai turiu aiskinti, man kaip ir maziausiai rupi kas ten is ko pavoge. Turi rankas - parasyk prasau pats zmogui ir pasiklausk, as nebeadvokatausiu - brangiai apsieina su jumis bandymai kazka issiaiskinti ;[

Juozai, nustok tu list prie manes viena karta, labai pasidarei ikyrus ir nuobodus su savo moralais. dar apie nestumus uzvemk, tai atrodysi subrendes ir protingas tarp musu malalietku cia

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,842, 15:45

Geras, dar tinku

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,842, 16:53

Dėl milijono tai
Cool story bro

Lurk
Lurk Day 1,842, 22:16

jau visai neturi ka veikti, jau net faktus gliookas su savo mulciu gvardija iskreipineja taip ziauriai.
faktas, kad dingo milijonas per gliooko kadencija ir jis ji pasisavino
faktas, kad per gliooko kadencija jis buvo nulauzes ltb(tik pinigus grazino)
faktas kad jis buvo nulauzes lnp org Perkunas, ir pavoge is ten 200g.

o dabar islindo ir aiskina atvirksciai su visais savo mulciais : d

o iskur mogom islindo isvis net nzn, jis pardaves acc/nezaidzia erep jau pries metus ar daugiau yra..

DrMonte
DrMonte Day 1,843, 00:06

gliookas II, jei meluoja visi aplinkui išskyrus tave vieną, tai gal reiktų susimąstyti dėl sveikatos?

iPSiArt
iPSiArt Day 1,843, 00:07

Ruslanai, nelendu aš prie tavęs, tik gyvenime, jei dar nesugebi, pabandyk rasti tą sveiką ribą, kai gali pasitraukti, kai dar esi visiems reikalingas - tada visi tave prisimena geruoju ir po kurio, pailsėjės gali grįžti visų laukiamas ir mylimas.

O vat jei užsisėdi ir dingsta malonumas dirbbti, nei tu pats ką naudingo padarai, nei kitiems reikia to, ką darai be noro, nei tau pačiam patiks kitų reakcija į tave. Bet čia tik tau spręsti kaip tau gyventi. Bet tavo kare tavo bendražygių nedaugės.

gliookas II
gliookas II Day 1,843, 00:22

Lurk, jeigu vartoji FAKTAS zodi - jis niekaip neirodo vieno ar kito tavo laisvamanisko argumento ;]

vienu zodziu, ka jus besakytumet, bet pinigai pas jus, o ne pas mane su mano gold statusu, jeigu suprantat apie ka ir ir prie ko cia tai ;]

Juozai, nuomone isgirdau, acius, elgsiuos kaip ismanau

DrMonte
DrMonte Day 1,843, 00:27

gliookas II, gaila kad nematai kiek pinigų kišenėj turi iPSiArt, kiwis, swlk ir dar pusė LVA narių. Nes ir juos visus apkaltintum milijono vagyste. ;+)

gliookas II
gliookas II Day 1,843, 01:03

pakankamai turiu pats, kad nepavydeti jums ;]

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,843, 01:28

Gerai dabar taip, visi kurie per daug pinigu turi siuncia man.

O LVA tai cia tie kur Latvius apvoge?

TomasDM
TomasDM Day 1,843, 01:52

O ka man su tuom milijonu daryt? Grazint gliookui?

Kursis Kurenas
Kursis Kurenas Day 1,843, 02:10

Apie treniruoklių lygį: abu turi būti q3 ar tik nemokamas?

Lurk
Lurk Day 1,843, 02:18

kursis abu, bet jeigu nesusirinks zmoniu tiek turinciu, LNP duos kas turi mazesnius

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,843, 02:57

Registruokis kurši;)

plikas
plikas Day 1,843, 05:14

o jei pas mane abu q4,bet biski didesnis? (-:

TheDpsLTU
TheDpsLTU Day 1,843, 06:03

Chebrike, radome senai dingusi eLietuvos 1 lemona, kuri kazkoks ciuvas paaukavo!
Dabar eLietuvai tereikia kreiptis i LNP, kad grazintu 1lemona

kaltas
kaltas Day 1,843, 06:06

Žiūriu, kai kuriems (pirštais nebadysiu), tiesiog fiziškai skauda, kad LNP sugalvojo paremt mažesnių partiečių augimą žaidime.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.