[ACI] Спецтема. Вихід з EDEN

Day 1,680, 12:50 Published in Ukraine Ukraine by Anderwall


Учора Президент запропонував конгресу обговорити можливість виходу еУкраїни зі складу ЕДЕНу з подальшим переходом в про-ОНЕ альянс АБС. Про це стало відомо зі статті екс-президента еУкраїни та лідера партії New Generation Dead Forest.
Проте, наразі Конгрес скептично поставився до цього питання.

ACI пропонує думки гравців з цього приводу.

Dead Forest: «В альянсі достатньо проблем, які на жаль періодично вилазять боком, здебільшого таким невеликим е-державам як ми. Це проблема, але вона існує всюди і повірте наш альянс далеко не найгірший в цьому відношенні. Деякі держави про-ОНЕ орбіти, куди так сватають нас деякі гарячі голови, мають яскраво виражений маріонетковий статус. Як результат одні члени ОНЕ збільшують свої території, інші ж по декілька тижнів не можуть від-рвшити один регіон. З ЕДЕНом важко розмовляти, проте мене здивувало те що Президент почав активно "просувати" наш вихід з альянсу одразу після саміту на якому він не був присутній. Не знаю чи були взагалі представники від України на цьому саміті, але відсутність офіційної інформації по її підсумках зі сторони МЗС дає мені підстави вважати, що не були.» Крім того, політик вважає, що із зайняттям постів Верховного Головнокомандувача Napoleon 54. (Албанія), Асистента mihail.cazacu (Румунія) та PR-Організатора cloraq (Туреччина) альянс стане прихильнішим до еУкраїни.

GreyN UA: «Новому штабу ЕДЕНу вже майже два тижні - Наполеона, Неню і Козака було обрано ще 17 червня і саме з того моменту вони виконують свої обов’язки. Саме їм подавалися апеляції з 17 числа. І саме Козак доводив щирі наміри Молдови і їх проЕДЕН статус.»

shveyk: «Якщо хочемо помсти штукатурам - в ЕДЕНі залишатися не можемо. Якщо мочки ковтнемо соплі і забудемо про образу, залишаємося в ЕДЕНі.»

Odonacer: «Наскільки я пам'ятаю, то ЕДЕН ніколи нормально не допомагав Україні. А я періодично стежив за грою з московсько-української війни часів президентства Крука Шино. Поміч чи співпраця ЕДЕНу з Україною була тоді, коли останню потрібно було задіяти в якихось операціях, чи якось так. Або коли головкомандувачем альянсу був Олесь Курівчак. Волощина для України не друг та союзник собі на умі. Волохи через амбіції б'ють проти України. За нинішніх обставин, як варіант, Україна може залишатися в ЕДЕНі. Але... Чому волохам дозволено мати амбіції, а нам ні? В сприятливих обставинах можна масово бити на боці ворогів волохів проти самих волохів. І ще не ясно, який характер мають нинішні бойові дії між уграми й волохами. Підписання укр-молд договору про мир було для е-України ганебним та негідним.»

Ivan Sirko: «Итак, изначально Румыния была оккупантом на украинской земле. Затем, через время, румыны также оккупировали Подолье, наш самый важный на то время ресурсный регион. Но нужно понимать, что румыны считают своей территорией не только Украину, но и Молдову тоже. Молдова очень долго продолжала быть румынским марионеточным государством. И многие румыны считают Молдову Румынией, это тоже надо учитывать.»

Pan Xenonchik: «Сложившаяся ситуация очень хорошо демонстрирует, что бывает, когда к власти приходит неумные, закомплексованные и не контролирующие себя люди. Я пообщался с людьми из Молдавии, Румынии, Хорватии и прочих стран ЕДЕНа. С президентами, советниками и так далее. Это было около недели назад. Тогда все адекватные стороны конфликта - Молдавия, Румыния, украинское правительство, ЕДЕН хотели одного - закрыть эту войну к чертям. Этому мешало две вещи - нежелание молдаван в очередной раз выпиливаться и дурацкий закон об НЕ, который предложил наш дражайший президет и который принял наш конгресс. Возможность убрать НЕ и закрыть эту гребаную войну у нас была уже кучу времени. Но какого-то черта это не было сделано. В итоге Подолье захвачено, Одесса захвачена, Молдавия атакует Тавриду. Шик. Зато для современного правительства есть большой плюс. Когда налицо ТАКИЕ фейлы про отсутствие отчетов никто и не вспоминает. Совместно с ЕДЕНом выработать план дальнейших действий решения кризиса. Действовать надо спокойно и тотально игнорируя истерики каррент преза. При правильном подходе ЕДЕН спокойно воспримет тот факт, что наш президент полуботок, впрочем, там и так в курсе.»

З цього можна зробити такі висновки.
Перший. Влада в особі Президента, який наділений правом визначати зовнішню політику, для себе все вирішила. На емоціях чи ні, еУкраїна швидше за все покине ЕДЕН. Суспільство в переважній частині не сприйме цього, адже у суспільства не спитають – жодних опитувань чи референдумів не буде. Опозиція ухопиться за цей момент обов’язково.
Другий. Результати виборів до Конгресу дають змогу говорити про можливість негативного голосування у разі виставлення пропозиції про вихід з ЕДЕНу та можливість ініціативи імпічменту Президенту. До речі, навіть прохідного, за певних умов.
Третій. З першого висновку витікає випил нас еРумунією, у якої вже не буде жодних моральних зобов’язань перед нами. З другого – черговий виток війни гілок влади, а отже і чергового мегасрачу у суспільстві.
Четвертий. Для відновлення територіальної цілісності доведеться поступитись частиною національних інтересів на користь нових союзників. Буде це АBC або ж інший альянс.
П’ятий. Президентські вибори, на яких проЕДЕНівські сили намагатимуться взяти реванш, у разі перемоги опозиції знову повернуть човен «еУкраїна» на 240 градусів. Що, в свою чергу, може спровокувати виток агресії вже з боку інших, нових, союзників.

Чи правильні висновки зроблено, побачимо вже за кілька днів. Але поступово еУкраїна поринає у довгоочікуваний «фан», якого вистачить усім її громадянам.

[ACI] Спецтема. Вихід з EDEN http://www.erepublik.com/en/article/-aci-eden-2069514/1/20