Випуск 9: Альянси еСвіту [for MinDem]

Day 1,695, 11:58 Published in Ukraine Ukraine by MaggV


- Čtete v češtine od 15 července 2012 roku
- Економічний розвиток: покроково

УВАГА! ЧЕРЕЗ ЗМІНИ В ЕСВІТІ НАРАЗІ ІНФОРМАЦІЯ В СТАТТІ ВЖЕ НЕ Є ПОВНІСТЮ ДОСТОВІРНОЮ!



Добридень!
Хотілося б опублікувати гайд, який би допоміг новачку зрозуміти напрямок міжнародних відносин, отже опублікувати список міжнародних організацій (альянсів) і цілі кожної. А також роль України в еСвіті 🙂





Отже, почнемо з того альянсу, в якому бере участь наша країна – Україна. Офіційною датою заснування ЕДЕНу вважається вересень 2009 року. Тоді в еСвіті була двополярна система (яка, втім, зберігається і зараз, проте в іншому складі і вигляді), яка полягала у протистоянні ЕДЕНу і Феніксу (альянс остаточно розпався восени 2010 року). Внаслідок великої зміни після зникнення Феніксу до ЕДЕНу приєднались Італія, Болгарія та Україна 😉 а покинули його Польща, Іспанія та Швеція. Потім до нього приєдналася Туреччина, і як наслідок, покинула Болгарія (як прямий ворог турків)

Серед діючих членів альянсу хотілося б виділити Румунію, Хорватію, Китай, Туреччину, Нідерланди, Албанію, Грецію, Фінляндію, Ізраїль, Норвегію, Італію, Ірландію, Боснію і Герцеговину, Португалію, Канаду, Білорусь, та власне Україну. В альянсі, як і в інших, насамперед йдуть інтереси впливових членів альянсу (тут це Румунія та Хорватія), проте незважаючи на це він один з найдемократичніших. Україну в ньому утримують насамперед найбільші друзі, такі як Білорусь, Албанія, Аргентина (дивіться ГЕА) та ін., що не роздумуючи підтримували нас у всіх наших війнах, а також втримує де-факто відсутність друзів в інших альянсах.

Цілі альянсу також виражені у взаємодопомозі, вона може змінюватися на пасивну (коли інтереси впливових членів не порушуються), та активну (при порушенні інтересів впливових членів), проте в будь якому випадку ми завжди отримуємо допомогу від союзників (тільки якщо впливові члени не дають сувору заборону допомагати нам у якихось кампаніях).



Альянс ГЕА, фактично є складовою ЕДЕНу. До нього належать неповні члени ЕДЕНу, або кандидати до членства в ЕДЕНі. Наразі в ньому беруть участь Аргентина, Індія, та Республіка Китай (Тайвань). Цілями альянсу є, відповідно, взаємодопомога в рамках альянсів ЕДЕН-ГЕА.



Інший , дружній нам альянс, утворився з деяких країн Феніксу. Так, утворений Бразилією і Аргентиною, альянс поповнився Японією, США і Росією. Наразі до нього належать Росія, Німеччина, Франція, США, Канада (так, вона і в ЕДЕНі, і в Террі) та Кіпр.

Цілі альянсу у взаємодопомозі, переважно у війні з Польщею та Швецією (країнами альянсу ОНЕ), та Грецько-Кіпрській кампанії в Єгипті та Саудівській Аравії. Нерідко допомагають країнам ЕДЕН, особливо до цього твердження відноситься США та власне Канада.



А цей Альянс є головним нашим ворогом. Утворився після виходу з ЕДЕНу Польщі та Іспанії, йз Феніксу Сербії та Угорщини. В минулому вороги, ці країни зблизилися і утворили блок ОНЕ, яким потім зацікавилися Македонія, Швеція, Туреччина та Великобританія. Наразі до альянсу належать Польща, Іспанія, Сербія, Угорщина, Македонія, Швейцарія, Словенія, Індонезія та Великобританія.

Цілі альянсу виражені насамперед в інтересах Польщі та Сербії, що добре видно по випиляній (сленг. «повністю окупованій») Австрії та Швейцарії (проОНЕ країн), в той час як колоніальні імперії поляків та сербів процвітають. Проте в альянсі також є взаємодопомога, переважно при війні з США (наразі закрита), придушень повстань в багатьох колоніях країн учасниць, війнах Угорщина-Румунія, Угорщина-Україна, Словенія-Франція, Іспанія-Португалія, Македонія-Греція та ін.



Цей альянс був заснований 1 квітня 2011 року 🙂, в якості регіонального воєнного альянсу країн Прибалтики.

Цілями союзу є проведення спільної зовнішньої політики, спільне планування воєнних операцій, тощо. До складу альянсу входять Литва, Латвія, Естонія, і сам альянс фактично є проОНЕ альянсом (не дивно, оскільки і в реальному житті Литва і Польща вважаються великими друзями)



Альянс, заснований у лютому 2010 року проОНЕ країнами, і з того часу так і залишився проОНЕ альянсом. Складно назвати цілі цього альянсу, оскільки усі країни, що входять до нього, не дуже впливові, тому головною задачею альянсу є співпраця з ОНЕ. Так, якщо у самому ОНЕ знаходяться більш-менш впливові країни, то не такі впливові здебільшого належать ЕПІК, не маючи змоги (чи бажання) повністю вступити в ОНЕ. Про країни альянсу нерідко кажуть, що вони належать ОНЕ, а про існування ЕПІК згадується нечасто. Мабуть тому цей альянс має найбільше прав називатися маріонеткою ОНЕ, без якого ЕПІК де-факто і не існує, хоча ЕПІК не був заснований як платформа для вступу в ОНЕ, як ГЕА для ЕДЕНу.

До складу альянсу належать Австрія, Словаччина, Мексика, Чорногорія, Венесуела, Єгипет, ОАЕ, Пакистан, Таїланд.



Найновіший альянс СоТ, заснований 22 червня 2012 року Болгарією, Швейцарією, Перу, Чилі, Парагваєм, Південною Кореєю та Новою Зеландією. З часу заснування склад альянсу не змінився. Утворений передусім зусиллями Болгарії, яка ще недавно вийшла з ТЕДЕНУ (див. нижче), де й понині бере участь її головний ворог – Туреччина. Таким чином Болгарія отримала можливість безперешкодно воювати з Туреччиною вже як нейтральна країна (раніше Болгарія не мала змоги з нею воювати, як з союзником). Це і визначило Болгарську проОНЕ позицію.

Інші країни вийшли з блоку ЕПІК при переговорах з Болгарією. Таким чином, це де-факто проОНЕ альянс, проте на відміну від ЕПІК і АБС, його цілі схожі на цілі ОНЕ, бо тут також є впливові країни, такі як Чилі та Болгарія. Альянс підтримує насамперед їх цілі (модель не ідеальна, звісно, проте як не дивно доволі міцна), а в мирні для них часи підтримка зосереджується і на інших учасниках альянсу.



ОНЕ і ТЕДЕН: Двополярний еСвіт

Отже, умовно еСвіт можна поділити на двополярний (наче ностальгія по холодній війні 🙂 ), де з одного боку виступає ОНЕ, та його союзники АБС, ЕПІК та СоТ, з іншого – ТЕДЕН (Співпраця Терри та ЕДЕНу і дало назву надальянсу ТЕДЕН). ОНЕ має режим, схожий на «маріонетковий» – навколо великого альянсу збираються три маленькі, як «маріонетки» альянсу ОНЕ (Хоча саме альянс СоТ важко назвати маріонеткою ОНЕ, на відміну від ЕПІК чи АБС,що може призвести до змін такого режиму).

ТЕДЕН має «колективний режим» - взаємодопомога двох великих альянсів, та відсутність «маріонеткових» альянсів (ГЕА більше вважається складовою ЕДЕНу, ніж проЕДЕН альянсом). Хоча і ТЕДЕН теж має недоліки поділу на «сильних» та «слабих», але вони мало проявляються і малі країни ЕДЕНу набагато частіше отримують поміч сильних союзників, аніж проОНЕ країни.



Статистика каже

А тепер поговоримо саме про статистику впливу альянсів:
Для деяких альянсів статистика рахуватиметься через слеш (/), це означає, що перша цифра – статистика безпосередніх членів альянсу, друга – статистика членів альянсу та проАльянс країн, що не належать іншим альянсам, навіть орієнтованим на цей альянс. Цікаво, статистика для ЕПІК окремо не надається.

ONE+EPIC: 35.1%/37.4%
EDEN: 25.9%/27.8%
Terra: 16%/19.9%
CoT: 8.1%
GEA: 4.1%
ABC: 1.9%
(нейтральні: 0.8😵

А тепер покажемо вплив ОНЕ і проОНЕ альянсів проти впливу ТЕДЕНу:

ONE+CoT+EPIC+ABC: 47.4%
EDEN+Terra+GEA: 51.8%

Отже, за статистикою на 1690 еДень за впливом ТЕДЕН трохи перевісила ОНЕ 😉

Повну статистику ви можете подивитися тут (оновлюється на кожен день!)

Сподіваюся, що цієї інформації достатньо для того щоб скласти повне враження про ситуацію в еСвіті.



Розділ реклами


Банер клікабельний!


http://www.erepublik.com/en/article/-1-2047803/1/20 умови і ціна надання реклами тут! (Будуть впроваджені зміни по тарифам, докладніше в ПМ)