[еУімЮД] Аналіз структури та діяльності Міністерства Оборони еУкраїни

Day 2,567, 14:46 Published in Ukraine Romania by Yevgheniy
Ця стаття є частиною самостійної роботи студента еУніверситету Yevgheniy. Тема статті: "Аналіз структури та діяльності Міністерства Оборони еУкраїни”




Міністерство Оборони - одне з найважливіших міністерств у еРеспублиці. Воно відповідає за управління сукупним дамагом усіх громадян еУкраїни.
Сукупний дамаг усіх громадян еУкраїни - велика потенційна сила, тому вона потребує особливої уваги, контролю та координації.
Напевно, дивлячись на це, орг.структура МО відрізняється від орг.структур інших міністерств еУкраїни. Зазвичай, орг.структури побудовані за функціональним принципом, де кожен відділ вирішує свої поточні завдання у своїй сфері компетенції. Нинішня структура МО зроблена за системним принципом. І більше виглядає як рефлекторна дуга.



Відбулася битва - відділ аналітики аналізує, наскільки гарною була коордінація, наскільки ефективно був залитий дамаг. Видає аналітику у відділ планування майбутніх битв. Цей відділ планує нові битви, коригує координацію, робить її більш ефективною. Після чого відділ координації направляє сукупний дамаг еУкраїни згідно нових планах і більш довершеною координації.

Тепер після блокової схеми перейдемо до більш розгорнутої.



Як ми бачимо, Міністерство Оборони є дуже розвинутим організмом з найбільшим технічним арсеналом.
Міністр посідає у РНБО, знаходиться на постійною зв’язку з МЗС. При потребі самостійно, або через Президента еУкраїни, чи Прем’єра, дає фінансові потреби до МінЕк.
Найбільш розвинутим відділом у нинішній структурі МО є координаційний відділ. Він є і самим технічно розвинутим. Працівники цього відділу намагаються передати накази МО усіма можливими засобами:
- накази у egov.
- чати у IRC.
- випуски газети МО.
- чат комів МЮ.
- спеціальна координація для D4 підрозділа.
- навіть спам.

Відповідно, відділ аналітики бере данні з самої гри та сторонніх статистичних сайтів і виводить аналітику по битвах.
Відділ планування планує самі битви та організацію сапплаю для таких битв.

Мої ідеї щодо вдосконалення структури і роботи Міністерства Оборони еУкраїни:
За час мого перебування на практиці у МО я побачив, що дійсно активним є відділ координації.
Функції відділу аналітики зводяться тільки до публікування таблиць “хто скільки наніс дамагу по підрозділах D1-4”. Таблиці чемпіонів, якби інакше сказати.
Треба розробити методики щодо аналізу: яке МЮ скільки нанесло дамагу у якій битви у розрізі підрозділів. Який засіб доведення наказів виявляється найефективнішим? Як стимулювати гравців вливати свій дамаг згідно наказів МО? Все це повинно аналізуватися відділом аналітики. Замість цього ми маємо тільки “таблиці чемпіонів”. Які можна самому знайти на протязі хвилини. Отож, самої аналітики як такої - практично немає.
Таким чином, без рецепторної ланки розривається весь ланцюжок рефлекторної дуги, про яку я згадав раніше. Як може відділ планувань розробляти плани на нові битви, не маючи інформації? Тільки тикаючи пальцем у небо і говорячи про себе “ну це так, плюс-минус”.
Яким чином відділ координації (ефектор) може вдосконалювати свою роботу, якщо він не має данних по впливу? Цей відділ “просто робить свою справу”.

Наша еУкраїна зараз знаходиться у хиткому становищі: її оточують країни, котрим необхідні бонуси, які є на наших корінних територіях. Ці країни мають дамаг більший, ніж у нашій еУкраїні. Так що можна зробити? Чекати випилу? Так, багато залежить і від МЗС. Але треба не тільки очікувати на сторонню допомогу, а і думати про свою силу. Тому одним із рішень по росту авторитету еУкраїни у евсесвіті є покращення роботи Міністерства Оборони таким чином, щоб у важливих битвах нашої екраїни вливався якомога більший відсоток сукупного дамагу еукраїнців. Якщо у нас поки що немає чисельності, то треба покращувати якість.

Підсумок: на мій погляд для покращення роботи Міністерства Оборони України треба вдосконалити методики аналізу статистичних даних у відділу аналізу.

Дякую за увагу. Цілком можливо, що моє враження про роботу МО є невірним. Два тижня практики - це невеликий досвід. Тому наперед вибачаюсь за свої помилки у аналізі діяльності МО. Також цілком ймовірно, що неможливо зробити таку аналітику, якою я сподіваюсь вона повинна бути. Але я у цій статті показую тільки проблеми без їх вирішування, чи розробок методик.