ШОК!!! ТОП10 РЕЧЕЙ ЯКІ ПРИХОВУЮТЬ ВІД НОВАЧКІВ!!11

Day 3,835, 04:42 Published in Ukraine Ukraine by UkrFloppa De Elite


Спільнота ВК, адміністратором якої свого часу був наш Лорд-Засновник - Його Скорпіонійшество, свого часу заробила неофіційну репутацію «головного кодла всепропальщиків». Що ж, спробуємо підтримати заданий ДСТУ.


Бонасера, мої юні та не дуже читачі. Випущена мною кілька днів назад стаття, на мій власний подив, виявилась доволі популярною, та зібрала помітну кількість коментарів. Серед них мене зацікавили відповіді кількох малодосвічених гравців, які скаржились на несправедливість та жорстокість до них з боку цього грішного віртуального світу. Зважаючи що усякі міндеми давно канули в Лету за непотрібністю, і в нас тривалий час працює суворий, майже дарвіністичний принцип “The strong flourish, the weak perish” – «Сильні процвітають, слабкі гинуть», думаю було б справедливо розповісти кілька можливо ненайприємніших, але правдивих істин для новачків.




- З ВАШИМ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИСОМ (АККАУНТ) ВАМ ЗАКРИТИЙ ВІЙСЬКОВИЙ МОДУЛЬ. Ерепаблік має накопичувальну систему прокачки без ліміту левелу, максимальної сили чи звання. Таким чином, розрив між новоствореними аккаунтами та хоча б 4-річними – це навіть не Давид і Голіаф, це різниця між слоном та мурахою, скоротити яку об*єктивно нереально. В 2016 році адміністрація створила невеличку віддушину – авіабитви з окремим скілом та рангом, надавши шанс почати з нуля гравцям які відстали у цих перегонах, але як ви самі розумієте, хоч наверстати 2 роки – це не те саме що 10, але теж викликає певні труднощі та відсутність перспектив у найближчому майбутньому, що в перекладі на людську мову значить: «вам набридне швидше ніж ви прокачаєтесь достатньо високо, а навіть якщо прокачаєтесь, все одно буде чимало гравців в кілька разів сильніших за вас».



Який же вихід з цієї клоаки? Купівля облікового запису. В ідеалі – за реальні гроші, але можливо виміняти і за внутрішньоігрову валюту, і навіть отримати певне спонсторство від МЮ(військового закону) чи місцевих філантропів-меценатів, якщо ви душа компанії та маєте язик до підлоги. Але тут ми переходимо до наступного пункту:



- НАВІТЬ ЗДОБУВШИ ПРОКАЧАНИЙ АКАУНТ, ВИ ВСЕ-ОДНО ПАСТИМЕТЕ ЗАДНІХ, ЯКЩО НЕ БУДЕТЕ КУПЛЯТИ ЩОМІСЯЦЯ «ПАКИ». Паками тут йменують набори із різноманітних платних послуг. Утримаюсь від власних описів та думок, лише сухі цифри. Гравець з ПП відновлюватиме +30 енергії, проти ваших +10 на старті тижня. Гравець з ПП та БП матиме запас енергії коло 3000, проти ваших 500-700 (в залежності чи є у вас хатки). Гравець з ІК майже довічно лишатиметься у нижчому дивізіоні, а Маверік узагалі може вільно стрибати по всім ваговим категоріям(з певним, але несуттєвим нюансом).



Себто, для повноцінної гри ви маєте інвестувати мінімум(і це дуже оптимістичний прогноз) 60-70 євро на покупку акку та щомісяця або витрачати десь від 25-40 євро або фармити від 500’000 CC на купівлю паків. Чи варта гра свічок? Вирішувати вам.



- Політичний модуль – фікція. Держави уже давно не грають такої важливої ролі як раніше, гра тривалий час впевнено зміщувалась від командної до індивідуальної. Кнопки президента та когресмена дають максимум 3-4 реальні функції, без можливості якось кардинально змінити політику держави чи її устрій. Більше того, новачка чи просто людину на слабкому аккаунті, яким би він не був талановитим політиком чи дипломато, переважна більшість «танків» якими він муситиме керувати не сприйматимуть усерйоз і навіть вважатимуть за приниження слухатись «якогось нуба з 1000 сили». Суворі реалії ієрархії в зграях приматів, де найбільшим авторитетом завжди користуватиметься найкремезніша та найголосніша мавпа.



- Економічний модуль. Тут я багато не скажу, людей які в нього можуть, лічені проценти. Єдине, що цілком очевидно – підприємства окупаються дуже довго, і щоб їх збудувати, треба десь узяти пару тисяч голди.




- Журналістика. Люди і в РЖ не особливо тягнуться до літератури, а в грі яка не потребує особливих обчислювальних потужностей від мізків гравців – й подавно. Статтю, що має розміри більшу за один абзац, 90% будуть ігнорувати (так, мій юний друже, якщо ви добрались аж сюди, вітання – ви ті самі 10% «інтелектуальної ЫлЫтЫ». Там на поличці лежать пиріжки, один з шоколадом, інший – з повидлом, ваш посередині) Воти(місцевий аналог лайків) розподіляються часто не за талантом, а за родинно-общинною ознакою. Себто, якщо ви є частиною якогось обширного ігрового колективу (партії, МЮ), то навіть написавши КГ/АМ, скоріш за все ваша стаття все-одно вийде в топ.


У якості кумедного експерименту, я свого часу зробив доволі простенький конкурс, з винагородами у вигляді паків (що еквівалентно або майже 10 євро, або 180’000 ігрової валюти – доволі помітна кількість ресурсів). Але навіть така відносно щедра винагорода не вмотивувала чималу частину людей осилити простенькі інструкції. Наскільки же високо оцінений буде твій голий літературний талант, любий невідомий нікому новачку, можеш здогадатись сам.



Який з цього всього можна зробити висновок? (залиш надію, ти що входиш у врата Пекла). У цій грі є одна можливість, не передбачена ігровою механікою, але тим не менш саме вона тримає тут немаленький процент гравців, особливо це стосується десятирічних динозаврів. Це спільнота. Зважаючи доволі специфічний характер цієї гри, здорова людина, вона же «нудна та нецікава людина», в сторону еРепаблік ніколи навіть не подивиться. Тому раджу тут покрутитись, приміряти на собі усі ролі, та пошукати гравців, з, як я люблю казати, «подібною формою черепа». А там уже може і вдасться вам знайти свій шлях, дотичний чи паралельний цій вбогій віртуальній підробці.



Just for lulz, конкурс аж на 10’000 CC. Відповіді – в коменти, забере той хто відповість на найбільше питань:

1) Як звучатиме вираз «Сильні процвітатимуть, слабкі гинутимуть» англійською мовою?

2) Виходом з якого органу можна алегорично описати купівлю прокачаного акку?

3) «Шел бы ты отсюда, петушок» - де у гравця з 1000 сили найвищий шанс почути подібну фразу?

4) Що спільного між іграми eRepublik та Doki Doki Literature club?

5) Задача: на СХ почали заходити гравець А з авіарангом Group Captain**, заливши 70’000 дамагу в перші 5 хвилин та гравець B з авіарангом Sergeant Master****, який не побачивши гравця А, залив 80’000 дамагу на третій хвилині битви. Питання: де їх мав гравець Г з авіарангом Air Commodore та платиновою програмою лояльності, що зайде в бій за 5 хвилин до кінця раунду?