Байбот - міф чи реальність? Або хто винен в подорожчанні золота?

Day 1,392, 08:22 Published in Ukraine Ukraine by XSleepWalkerX

Доброго дня шановні читачі. Я думаю всі вже помітили стрімке зростання вартості золота на внутрішньому ринку. Відношення до цього у населення різне, і залежить передусім від того в чому на момент подорожчання хто тримав свої зберігання. Хтось, потенційно, став набагато багатшим, а хтось, тимчасово, втратив через це можливість вести міжнародну торгівлю. З чим це пов'язаний даний стрибок курсу ми й спробували сьогодні розібратися.


Про це і не тільки читайте в інтерв'ю з Міністром економіки piggy0.
- Добрий день, пане міністр. Перше питання буде одразу про головне. Ще 8 днів тому одиницю золото на ринку еУкраїни можна було купити за 650 гривень, 4 дні тому відбувся стрибок до 740 гривень, а сьогодні зранку ми вже бачили ціну в 820 гривень і вище. З чим на вашу думку це пов'язано?
- Цена на золото повысилась по следущей причине.
Как всем понятно задача владельцев игры - чтобы она приносила как можно больше живых денег. Живые деньги это золото. Т.е. надо чтобы его как можно больше покупали. Для это делаются акции и скидки (то за полцены, это с 30% скидкой).
Но не все после объявления скидок бегут покупать золото за реальные деньги. Некоторые игроки имеют на счетах солидные суммы в национальных валютах. И в момент объявления акции начинают скупать золото за валюту в бОльшем количестве чем обычно. В связи с чем цена на золото растет.
По окончанию акции цена плавно возвращается на предыдущие до акции позиции.
Когда идёт война то наоборот скидывается золото, чтобы купить танки и прочее. Но это когда идут ГОРЯЧИЕ ВОЕННЫЕ действия и надо скинуть быстро.

- Дехто пов'язує стрімке зростання ціни на золото з діяльністю, так званого "байбота", за яким стоїть адміністрація гри. Як ви це прокоментуєте?
- Я не верю в "бай бота". Я сам помню скупал в Украине все зерно до копейки включительно, чтобы продать потом в Китае дешевле их рынка, покупали там быстро. Вот и получалось, что за 10 мин через меня 25-30к зерна проходило. Чем не байбот?
Когда рассчитываешь прибыль от продажи определенного товара, который можно донатить, то естественно считаешь цену золота. Но если где-то какой-то товар "провалился" в цене. Например в Китае сегодня стояли ку1 булки по 55 cny (причем их было больше 10к), то с золотом получатеся такая же ситуация как с зерном. Скупается все золото до ограничения в 10 голд на человека. А если таких людей двое, то вот 20 голд с рынка и вымывается. А если посмотреть на рынок, то 20 голд это значительное повышение цены для отдельной валюты.

- Що ви порадите мешканцям країни? Як,на вашу думку, змінюватиметься курс в найближчому майбутньому?
- Как только кончится акция с батончиками курс плавно вернется в район 670. До следующей акции.
- І на останок - короткий жарт від Міністра економіки?
- Правосудие - это когда сытые людоеды судят голодных людоедов за людоедство.

А ось як ситуацію з подорожчанням золота прокоментував командир УВА vinsoff.
- По-перше, подібні стрибки можна спостерігати під час будь-якої акції за участі голду, збільшується попит, відповідно ціна росте. Пройде акція і ситуація поступово нормалізується, якщо звичайно рудміни ще щось не придумаюсь.
По-друге, сьогодні вночі у ряді країн майже під нуль скупив голд байбот, що призвело до ще більшого і головне різкого зростання ціни.
Такий висновок зробив з власних спостережень, тому що періодично моніторю ММ. Хоча є люди, які в байбота досі не вірять. 🙂


Версія про вплив акції з батончиками на курс золота, висунута обома опитуваними, виглядає сумнівно через те, що в найбільших країнах, де попит на ці батончики мав би бути значно вищий через більшу кількість гравців, курс золота зовсім не виріс, а навпаки впав. Порівняємо: Польща 8 днів тому - 389, Польща зараз - 369; Сербія 8 днів тому - 487, Сербія зараз - 470. Втім в Македонії, Туреччині і Китаї такі відбулося незначне підвищення. Зростання ціни спостерігається і в наших сусідів Болгарії, Білорусі, Росії і Угорщині, але всюди воно має поступовий характер, а не стрибкоподібний, як у нас. І всюди знаходиться у межі 100 одиниць в національній валюті, натомість, у нас ціна зросла на 160-170 гривень протягом вісьмох днів.

Цікаву версію висловив Міністр освіти imamradyk, "звинувативши" в подорожчанні золота "антиботову" кампанію, розгорнути від недавніх пір у країні.
- Ботоголду менше стає. Люди мочать одне одного. Через зменшення ботів і активності ботоводів зменшився і обсяг золота на ринку, бо саме вони його і продавали.

Хто з цих поважних людей правий боюся ми так і не дізнаємося. Дозвольте висловити припущення по темі і від редакції. Можливо на ситуацію чимось вплинули попередні публікації в нашій газеті, які могли змусити населення масово скупати золото з метою купити дешевші товари за кордоном.