"Рятуюча економіка", випуск 1 - Хлібозаготівельна кампанія

Day 2,430, 06:11 Published in Ukraine Ukraine by LordDimoha

Слава Україні!



Бачучи економіку еУкраїни в занепаді, я починаю видавати статті із загальною назвою «Рятуюча економіка». Всі охочі, які мають якісь ідеї, можете писати мені в ПП і, якщо ваша ідея заслуговує уваги, я опублікую її у цьому віснику підписавши її вашим ніком.


Цей випуск присвячено основам цивілізованої економіки еРепаблік і такій справі, яку практикують більшість країн, а саме – створення державних компаній. Ні для кого не секрет, що на найважливіші битви саплай і КО ставлять власним коштом окремі особи(і набагато рідше - держава). На жаль, така практика наче нормальна, але вона не довгострокова(хоча і була з самого початку еУкраїни). Хтось може заперчити, мовляв економіка репки не працює… Та ні, вона працює, ще й як працює, просто на неї не звертають увагу.

Отже, я пропоную створення державних компаній(зброярень і пекарень). Пекарні КУ-1 найкраще підійдуть для саплая + вони не дорогі, таким чином я пропоную почати з них. За максимальних навантажень візьмемо 64 людини за кампанію. Кожна людина, якщо відновлює енергію хоча б раз має отримати саплай у вигляді 250 булок, 1 компанія дає 160 в день(з бонусами, що наявні), отже побудова 100 пекарень = 1000 голд дає нам можливість закрити проблеми із саплаєм їжї на битви. Але ще такі битви є не кожного дня і запаси хліба можна непогано продавати в інші країни, у яких є епічна битва. І якщо в нас така битва буде раз на 10 днів, то інші 9 днів ми зможемо продавати 200*100=20000 булок щоденно і *9=180000 булок за 10 днів. При оптимальній ціні 0,05грн(або іншої валюти) за булку, ми отримуємо 180000*0,05=9000 грн(або іншої валюти). При ціні голда 1=200, ми можемо покривати ціну 2,5 пекарень кожні 10 днів і за 400 днів перекрити ціну. Так це довгостроково, але рентабельно.

В наступному випуску ми розберемо більш дорогі інвестиції, а саме – зброярні.
Дякую за увагу!



P.S. Якщо є якісь зауваження – я на них чекаю.