[УКП] Інтерв'ю з Президентом еУкраїни

Day 2,279, 11:45 Published in Ukraine Ukraine by Upivka


Доброї години!

Сьогодні Прес-клуб Української консервативної партії мав честь поговорити з Президентом еУкраїни - Pazelya. Про погляди очільника країни на минуле, теперішнє та майбутнє ви можете дізнатися з цього інтерв’ю.





Ви уже були Президентом еУкраїни раніше. Чому висунули свою кандидатуру саме зараз?

Я ще з минулого року чекав коли геополітична ситуація в еСвіті відкриє нові двері для еУкраїни. Деякий час, після відомих подій, я відпочивав від гри і займався виключно РЖ. У січні до мене звернулись деякі відомі гравці з еІспанії та еПольщі і я вирішив повернутись і закінчити те, що починав майже рік тому.

Чи відрізняються умови роботи того періоду і зараз?

Так, звичайно. З однієї сторони я радий відсутності срачу і тому, що поки що вдається співпрацювати більшістю МЮ не дивлячись на політику. Починаємо з чистого аркуша і сподіваюсь, що поступово приберемо усі неприємні розбіжності і непорозуміння. Так само у владі працюють представники усіх можливих політичних течій і це мене тішить.
З іншої сторони країна не в найкращому стані. Економіка еУкраїни у комі, надходження до бюджету мінімальні і це напередодні потенційного вступу до альянсу, підписання нових МПП і планування визвольної війни. Але впевненний, що спільними зусиллями переконаємо і ці перепони.

Обираючи особовий склад КабМіну, спиралися на перевіреність людей? Багато з них уже були в команді уряду. Чи це може свідчити про брак молодих кадрів?

Ні. Багато молодих кадрів працює в міністерствах і навчається. Без цього нереально людину запрошувати на посаду міністра. Я так само проходив усіма кроками починаючи з посла. Також як приклад хотів би відзначити МінДема який є досить новим обличчам у владі чи МЗС, який довгий час працював зі мною у цьому міністерстві.
Що стосується вже знайомих облич, то так, у цей час потрібні і перевірені люди, які будуть знати що робити в усіх ситуаціях і яким не треба буде пояснювати що де і як.

За останні три місяці на чолі держави були три політичні сили, котрі можна назвати протилежними певною мірою. Як Ви оціните їх роботу? Що позитивного, на Вашу думку, зробила кожна з них? Яку почату ними роботу Ви підтримуватимете і продовжуватимете, а яку намагатиметеся "прикрити"?

Я не хочу вдаватись в оцінки попередніх урядів. Ми починаємо з чистого аркушу в усьому і лише так ми можемо об'єднати суспільство.

Те, що зараз на пост Президента повернувся представник сили, котра довгий період була владною, можна розцінювати як розчарування е-українців у минулих політичних силах, на Вашу думку?

Не думаю, що люди розчаровані. Я прийшов і запропонував свої зв'язки та можливості для вирішення нагальних проблем еУкраїни і виборцям це сподобалось. Дякую усім за голоси. 🙂

Уже тиждень Ви на посту Президента. Що встигли зробити? Які напрацювання втілили?

Головним завданням є налагодження відносин з новим альянсом і потім вступ до цього альянсу. По МПП бачимо, що відновлення відносин поступово відбувається (Іспанія, Латвія, Албанія) та започатковуємо нові (Мексика). Зараз альянс вже створений, так що наступним кроком буде офіційне приєданння до нього. Попереду на нас чекають такі питання як військова координація з новими і старими союзниками, вирішення питання відновленя економіки і бонусів країни. Роботи попереду ще дуже багато.

Стосовно зовнішньої політики, чи розглядалися країни-союзники, котрі допомогли б нам повернути територію назад? Можливо, Польща одна з них? Як просуваються стосунки з нею?

Ми кожного дня розмовляємо з різними країнами відносно відновлення чи започаткування офіційних стосунків (МПП) до яких входять Польща, Хорватія, США, Велика Британія, Чилі та інші. Ці перемовини на різних стадіях але 100% так ще не має. Деякі країни просять зачекати до вступу до альянсу. Існують і приклади, коли треті сторони блокують наше МПП. Працюємо над тим, щоб головні МПП все ж таки підписати.

У шаутах рід час битви в Закарпатті можна було побачити численні повідомлення на кшталт "Не бити, еПольща нас порятує". Закарпаття було віддано полякам, але незабаром повернуто нам. Це також частина плану чи еПольща зробила усе можливе?

Сталося не так як гадалося. Ми усі бачимо скільки проблем було у еПольщі з атакою на еРумунію (дякуємо адмінам) і з РВ в усіх своїх колоніях. Втримати Закарпаття, як ми домовлялись на початку, було нереальним. Це не є критичною поразкою, на таких помилках усі вчимося.

Під час каденції минулого Президента йшли переговори з еУгорщиною стосовно сплати оренди за окупацію наших регіонів, котрі, на жаль, не були успішними. У минулому Ви багато зробили для укладання НАПу з еУгорщиною. Чи продовжуватимете Ви домовлятися з е-угорцями? На яких умовах? І чи будуть посередники?

Ні. Геополітична ситуація змінилась, тому ні. Розмовляти з ними будемо лише на полі бою.

еАргентина останнім часом повністю переходить на бік еУгорщини, наразі вони в одному Альянсі. Колись еаргентинці були нашими друзями, а тепер угорців. Як Ви ставитеся до такого ходу речей? Чи вплине це на наші з еАргентиною стосунки?

Після того, як вони рік тому відмовились від друзів щоб отримати МПП з еУгорщиною, в мене до еАргентини немає жодного питання. Впевненний що мені, як і усім іншим усе ясно. Лише подивіться, що зараз еАргентина атакувала еЕстонію, з якою у них був МПП. Перефразую з РЖ "Ніж у спину, так ніж у спину".
Це але має відношення до офіційної влади еАргентини. Впевненний що серед людей там є багато друзів еУкраїни, які ніколи не розуміли таких кроків своєї влади.

Стосовно військової справи. Чи є зміни в координації військ, виставленні наказів?

Лише у працюючій координації між МЮ. Найбільші зміни прийдуть з вступом у альянс.

Що Ви вважаєте пріоритетнішим (чи то пак реальнішим): допомога союзникам чи намагання повністю звільнити регіони?

Неможливо сподіватись на допомогу союзників при звільненні наших регіонів, якщо ми самі не будемо їм допомогати. Згадайте коли ми робили десанти за еІспанію, вони до сих пір це пам'ятають і вдячні нам.
Але головне це координувати нашу війну зі союзниками і альянсом.

Як Ви ставитеся до того, що від імені офіційних владних організацій (наприклад, Міністерство економіки) випускаються статті з зовсім інших приватних газет, котрі належать явно не членам уряду. ЧИ боротиметеся Ви з цим?

"Report this artіcle", тому що від імені влади подається 100% неправдива інформація, яка може ввести звичайних громадян у оману.

І на оcтaнок що побажаєте нашим читачам?

Бажаю насолоджуватись грою, бо це лише гра а не рж, де в усіх є багато стресу.



ЗА ВЕЛИКУ І НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ!