Hintergrund an/aus

Jak si přilepšit?

1 Tag 2,617, 02:27 Veröffentlicht in Czech Republic Czech Republic Finanzgeschäfte FinanzgeschäfteZdravím vás všechny,

zase po nějaké době. :) Chtěl bych dnes otevřít debatu o tom, jak vydělat peníze (respektive CZK). Běhá nám tu šílenec s externími … mehr »

Prezidentská kandidatura

19 Tag 2,357, 12:28 Veröffentlicht in Czech Republic Czech Republic Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenZdravím všechny,

opět se nám blíží prezidentské volby a s nimi i možnost zastavit úpadek naší země. Je hned několik oblastí, kde tuto změnu můžeme provést a pokud dostanu vaši důvěru společně s vlá … mehr »

Prezidentská kandidatura/ Candidacy for president [CZ/ENG]

12 Tag 2,327, 09:20 Veröffentlicht in Czech Republic Czech Republic Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenZdravím všechny,

máme za sebou měsíc neinformovanosti, nudy, nic nedělání a pomalého vymírání. Věřím, že budete souhlasit, když řeknu, že je na čase to změnit a vrátit se spíše k tomu, o co se zde … mehr »

[CRU] Kandidátka na předsedu strany / Candidate for party president [CZ/ENG]

12 Tag 2,278, 20:35 Veröffentlicht in Czech Republic Czech Republic Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenZdravím všechny,

máme tu další předsednické volby a v CRU se o daný post uchází hned několik hráčů. Osobně věřím a doufám, že ať již zvolíte kohokoliv, bude nadále držet směr a napomá … mehr »

ČL v turnají více než úspěšná / CL successful in tournament [CZ/ENG]

8 Tag 2,270, 02:02 Veröffentlicht in Czech Republic Czech Republic Kriegsanalyse KriegsanalyseZdravím všechny,

dnes bych rád poděkoval všem členům České Legie a poblahopřál jim. Česká Legie při právě skončeném turnaji vojenských … mehr »