Hintergrund an/aus

Über meine Zeitung

Wiki öffnen

NAUJOKŲ MINISTERIJOS LAIKRAŠTIS SKIRTAS NAUJOKAMS

[NM] eOlimpinės žaidynės

3 vor 5 Tagen Veröffentlicht in Lithuania Lithuania Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und UnterhaltungSveiki visi!

Su jumis sveikinasi ministras Medalis bei visa Naujokų ministerija ir iškilmingai skelbia apie registraciją į eOlimpines žaidynes! … mehr »

[NM] eLietuvos naujokų - senbuvių pokalbių kambarys

13 Tag 2,992, 14:43 Veröffentlicht in Lithuania Lithuania Die ersten Schritte bei eRepublik Die ersten Schritte bei eRepublikSveiki,
su jumis sveikinasi ministras Medalis ir visa Naujokų ministerija (viceministras Eksas, patarėjas Zigmantas Sierakauskas ir ministerijos … mehr »

[NM] Nauja karybos strategija naujokui

6 Tag 2,988, 16:43 Veröffentlicht in Lithuania Lithuania Die ersten Schritte bei eRepublik Die ersten Schritte bei eRepublikSveiki,
su jumis sveikinasi ministras Medalis. Dėl mokslų universitete ir kitų reikalų, esančių už žaidimo ribų, Naujokų ministerijos straipsnių … mehr »

[NM] Ministerijos darbo ataskaita

2 Tag 2,846, 13:38 Veröffentlicht in Lithuania Lithuania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenSveiki,
su Jumis sveikinasi ministras Medalis ir visa Naujokų ministerija. Taigi šiame straipsnyje - ataskaitoje aptarsime darbo rezultatus, … mehr »

[NM] Ekonomikos modulis ir jo strategijos

14 Tag 2,839, 15:55 Veröffentlicht in Lithuania Lithuania Die ersten Schritte bei eRepublik Die ersten Schritte bei eRepublikSveiki visi,

Su jumis sveikinasi Naujokų ministras Medalis. Senasis ministras dėl asmeninių priežasčių atsistatydino iš savo pareigų ir jo vietą … mehr »