Fundo lig/desl

Координація - д2

16 Dia 2,966, 12:13 Publicado em Ukraine Ukraine Análise da guerra Análise da guerraВсім доброго часу доби і вітання з новим роком! :)

Тут недавно повернувся в гру і побачив ось цю статтю. По ній я … mais informações »

[National Guard] Подяка бійцям, роздача

32 Dia 2,857, 09:45 Publicado em Ukraine Ukraine Análise da guerra Análise da guerraВітання всім еУкраїнцям! :)

Хочеться привітати свій загін ,а саме Національну Гвардію з першою відзнакою загону. Окрема подяка всім бійцям, які били впродовж минулого ти … mais informações »

[National Guard] Нові реформи, історія,плани

26 Dia 2,847, 09:32 Publicado em Ukraine Ukraine Análise da guerra Análise da guerraВсім привіт! :)

Незважаючи на суттєві зміни в еУкраїні, які недавно відбулись, та куди була прикута вся увага еукраїнців. Національна Гвардія не припиняла роботи на благ … mais informações »

[National Guard] Останні оновлення, донабір капітанів

13 Dia 2,836, 00:49 Publicado em Ukraine Ukraine Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisВітання всім еХунтанам! :)

У цій статті хотів би ознайомити бійців мого уюбленого МЮ Національна Гвардія та інших ерепівців з оновленнями у роботі загону.

По-перше, б … mais informações »

Інтерв'ю з народним героєм

41 Dia 2,816, 15:20 Publicado em Ukraine Ukraine Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociais

Як вам уже відомо, ерепаблік аж кишить талантами та видатними особистостями, і куди не плюнь - з великою ймовірності попадеш в генія. Більше того, всупереч усім законам природи, їх кількість аж ніяк не позначається на якості, і здається, що крім усьо

mais informações »