Fundo lig/desl

Sobre meu jornal

Página da Wiki aberta

Laikraštis pradėtas leisti 1582 dieną. Tematika:

Nevykę Seime rinkimai

36 Dia 2,563, 06:33 Publicado em Lithuania Lithuania Análise e debates políticos Análise e debates políticos


Tikriausiai didžioji dalis iš mūsų pastebėjome, kad šie Seimo rinkimai eLietuvoje yra neįprasti. Dėl tam tikrų aplinkybių (kurias sąlygojo vykstantis treniruočių karas su eŠvedija ir nuolat prarandami/ mais informações »

[Plato išmyslai] 7-asis gimtadienis ir Juodasis Penktadienis

17 Dia 2,558, 01:38 Publicado em Lithuania Lithuania Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociais
Kaip ir minėjau ankstesniame straipsnyje [Atnaujinimai] Spaudos modulis, nusprendž … mais informações »

[Atnaujinimai] Spaudos modulis

18 Dia 2,556, 04:36 Publicado em Lithuania Lithuania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublik
Nusprendžiau šiek tiek palavinti savo rašymo įgūdžius ir karts nuo karto praskaidrinti spaudą savaisiais straipsniais apie žaidimo atnaujinimus, taip pat ekonominiais … mais informações »

[LTS] Antrasis gimtadienis

34 Dia 2,468, 05:21 Publicado em Lithuania Lithuania Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisSenais, daug kam neatmenamais laikais – 2011 metų rudenį – buvo įkurta partija. Pradžioje tai nebuvo žymi partija, kol neatpūtė permainų vėjai. 2012 metų pradžioje partijos vairą perėmė daug kam gerai … mais informações »

3 metai NErealybės

52 Dia 2,330, 14:12 Publicado em Lithuania Lithuania Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociais
Jau spėjo šio laikraščio redakcija ir voratinkliais apaugt, plunksnos surūdyt, popierius sudūlėt... Paskutinysis straipsnis buvo prieš 304 dienas! Bet pagaliau, … mais informações »