Fundo lig/desl

Gejlord papa!

7 15 horas atrás Polônia Ordens de batalha Ordens de batalha

Nie od dziś wiadomo, że gej, dziecko, dzieckogej (?), że Gerald jest wyjątkowo wnerwiającą osobą. Chodzi, biega, raczkuje w dorosłym świecie i myśli, że każdy go chce. Nie chce. Nawet jego pies, którego nie ma. W związku z tym apeluję

mais informações »

Jak niezgodnie z prawem, to lewą stroną jadę.

19 5 dias atrás Polônia Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Gejlord, rozwaliłeś system. Nie, nie swoim intelektem, a jego poziomem. Gdyby przeciętny gracz miałby skakać ze swojego na twój, mógłby się zabić. Jak Kali ukraść krowę to dobrze. Jeśli Kalemu ukraść to źle. Piszę tu o spamie. Wysyłasz to do

mais informações »

[LOTERIA] Ludzie, ludzie zwariowałem!

210 Dia 2,293, 14:39 Polônia Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisLudzie, ludzie zwariowałem! Prawdziwe bronie Q7 rozdaję! (...) każdy szczęściu mais informações »

Polska na 2. miejscu w rankingu partii

12 Dia 2,262, 12:15 Polônia Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Dziś po raz kolejny przedstawię wykresy. Zawarte są w nim ciekawe dane: ranking największych partii, największej liczby działaczy politycznych według krajów oraz... gdzie zrobić udane cTO (?). Zapraszam! :)

[img]http://imageshack.com/a/[/img] … mais informações »

23% kont ND to multi... u pozostałych partii nie jest lepiej.

86 Dia 2,260, 11:18 Polônia Análise e debates políticos Análise e debates políticosW dzisiejszym artykule ulubiona rzecz eRepowców - wykresy! :D Przedstawię w nich ogólny stan TOP10 partii, liczbę multi oraz prawdziwy ranking, bez dodatkowych kont. Zapraszam!mais informações »