Fundo lig/desl

Rakstnieku atbalsts & Daudz laimes Latvijai!

10 Dia 2,555, 02:33 Publicado em Latvia Latvia Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublikSveiki spēlētāji!

Ir pagājušas 100 e-dienas kopš mana pēdējā raksta, cik gan ironiski ir tas, kad pēdējais raksts bija par karu ar Baltkrieviju un tieši tagad esam atsākuši nākošo karu ar viņiem, … mais informações »

Karš ar Baltkrieviju

18 Dia 2,455, 14:32 Publicado em Latvia Latvia Análise da guerra Análise da guerraSveiki spēlētāji!

Te atkal es, saskaņas centrs, jau nu nē, bet gan paši ziniet kas. Gribēju izveidot nelielu rakstu par mūsu kopienu. Gribētu pateikties visiem, kas bija … mais informações »

Māju rūpniecība

12 Dia 2,437, 11:36 Publicado em Latvia Latvia Assuntos financeiros Assuntos financeirosSveiki spēlētāji!

Visiem zināms jau par šo "jauno" industriju, bet tomēr daudzi spēlētāji vēl īsti nesaprot un nesaskata būtību, tad nu sāksim apskatīts šo specifisko ienesumu spēlē. Šī … mais informações »

Pacifica

28 Dia 2,425, 04:26 Publicado em Latvia Latvia Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisSveiki spēlētāji!

Esam izvēles priekšā, ko jums vajadzētu pieņemt. Šis nav oficiāls pieņēmums, bet mans personīgais viedoklis par "+" & "-"!

Sāksim ar to, kad Latvija pagaidām … mais informações »

Prāta stāvoklis, mosties?

27 Dia 2,417, 15:13 Publicado em Latvia Latvia Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisPagājuši divi mēneši kopš pēdējās ziņas no manis, lai arī biju palicis kluss, daļēji pazudis no šejienes, tas nemainīja manu nostāju pret erepublik. Tas nemaz nenozīmēja to, kad man vairs nepatīk te … mais informações »