Ambient on/off

Me shtoni 10 fansa ne nje faqe ne fb, merrni 1 GOLD.

1 Day 2,018, 02:02 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Ose 100 fansa = 10 GOLD

PM mua per me shume info 😃

read more »

500 Tanke falas per Luften ndaj Malit te Zi - MBARUAN

92 Day 1,870, 09:47 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

E di qe nuk jane shume po s'kam cte bej, kaq kam.

50 te paret qe komentojne marrin 10 tanke. do ishte mire te benin dhe nga nje Vote dhe te komentonit numrin e votes qe te dalin tek lajmet e te merret vesh. (Mos beni subscribe se nuk ka nevoje)

read more »

Llotari falas per lojtaret Shqiptare. MBAROI [Urime fituesve]

110 Day 1,649, 08:07 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Gjithcka duhet te besh eshte te votosh dhe te shkruash ne koment numrin e votes. Nuk eshte nevoja te besh Subscribe se eshte FALAS dhe sa me shume ta shperndani aq me shpejt mbaron loja 😃

Fituesit do zgjidhen nga Random Generator a si e ka

read more »

1025+ Tanke q6 FALAS u Shperndane!

138 Day 1,649, 06:32 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Shperndava te pakten 1025 tanke, disa nga ju edhe mund t'ju kem derguar nga 2 here pa dashje 😃 ose edhe tre here 😛

Shpresoj te jeni te kenaqur sado pak 🙂

Tanket u shperndan mqs Rona Nishliu na nderoi ne Eurovision 😁


Successfully

read more »