Ambient on/off

Zgjedhjet

10 Day 1,874, 12:02 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje miq.
Se fundmi po lexoj shume artikuj qe po apin ide per largimin e anetarve nga PRv dhe PRe por doja vetem tju beja nje pyetje.
Kush i ka firmosur gjithe keto here marveshjet e turpit me maqedonasit?
Mos ka qene partia

read more »

CP

8 Day 1,870, 10:24 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje te gjithve.
Kam nje gazete qe shkruaj shume ralle artikuj,dhe kur shkruaj nuk e bej as per vota dhe as per abonime si mendojne disa,(per kete mjafton te lexoni komentet ne artikujt e me parshem dhe do ta kuptoni).
Kjo gazete e ka

read more »

HULUMUTIM

18 Day 1,813, 09:09 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje te dashur qytetare dhe qytetare te eShqiperise.
Ne radhe te pare dua qe te uroj fitoren kandidatit joankastrioti dhe ishalla kemi nje ndryshim pasi ka shume pergjegjesi kete here,ka perpara 100 vjetorin e pavaresise dhe shume shqiptare

read more »

Misionet E Reja

5 Day 1,807, 07:58 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


read more »

DERI KUR????????????

65 Day 1,784, 08:11 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Deri kur do te vuaje shqiperia dhe do ta shfrytezojne keta udheheqsit tane??
Deri kur do te harxhojme gjithcka qe kemi dhe te shkojme ne zero e me pas diten e neserme ta leshojme perseri ate toke vetem se eshte urdher i qeverise apo i pseudo EDEN???

read more »