Ambient on/off

Join the new world

 

CP

Day 1,870, 10:24 Published in Albania Albania by albaniaguard

Pershendetje te gjithve.
Kam nje gazete qe shkruaj shume ralle artikuj,dhe kur shkruaj nuk e bej as per vota dhe as per abonime si mendojne disa,(per kete mjafton te lexoni komentet ne artikujt e me parshem dhe do ta kuptoni).
Kjo gazete e ka emrin "problematika ditore" dhe nje nga problemet e ditve te sotme jane zgjedhjet per CP...
Kandidatet per CP per kete radhe deri me tani jane:
Labern i mbeshtetut nga AKZ,VV,PN dhe ZP.
Cerciz Topulli (kliton92) i mbeshtetur nga PRv,PRe dhe PEA.
Gjilan1233 i mbeshtetur nga PBK.
Nuk mund te komentoj shume per kandidatet e tjere pasi nuk i njoh dhe nese do te beja ndonje koment shume do te me akuzonin sikur i "shaja" ata prandaj preferoj qe te mos komentoj.
Perzonalisht mbeshtes kandidatin e PRv Cerciz Topullin ose Kliton92 si e ka emrin ne chat ose dhe si ndoshta e njohin shumica ish Komandanti92.
Nuk e perkrah kete kandidat per faktin se jam keshilltar i PRv por sepse po shikoj punen qe ben me kete parti pasi nuk meret asnje vendim ne kete parti pa u konsultuar gje qe jam i sigurte qe kete konsultim do ta vazhdoje edhe si CP pasi e njoh dhe konsultimi,apo vendimmarja e perbashket edhte gjeja me e rendesishme per mua.
Gjithashtu eshte pjese e partise Revolucionare dhe me keto qe po ndodhin ne eShqiperi ka nevoje per nje REVOLUCION dhe nje REVOLUCION TE MADH.

Nese vertete mendoni se duhet ndryshuar dicka atehere votoni Cerciz Topullin,ne te kundert,nese mendoni se gjithcka eshte OK atehere me mire mos e votoni.

Me respekt Albaniaguard.

 

Comments

OLDStrategy
OLDStrategy Day 1,870, 10:29

Sigurisht qe ja vlen te mbeshtetet nje djalosh si Kliton92( Cerciz Topullin)
Voted

AqifPasha
AqifPasha Day 1,870, 11:42

support

Peja001
Peja001 Day 1,870, 13:40

nese zgjedhesh puno se ndryshei jepi edhe per ty 500all xD suksese

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,871, 05:09

nuk po kuptoj dicka,deri tash pash nja 10 artikuj ku lojtar individual bejne artikuj sipas qejfit per te suportuar X kandidatin per CP ,

tash ti si qka po e shkrun kete artikull , si lojtar individual apo ?

albaniaguard
albaniaguard Day 1,871, 08:33

une megjithse jam keshilltar i PRv qe mbeshtet kandidatin ne fjale,nuk flas ne emer te partise,por ne baze te faketeve qe me shtyjne mua perzonalisht per te mbeshtetur kete kandidat pasi isha dhe une nje nga ata qe e kam votuar te dale si kandidat,dhe une dhashe disa arsye personale qe mendoj se jane gjera me rendesi.

Lapraksi
Lapraksi Day 1,871, 08:58

╔╦╗─╔╦╗─────╔╗
║╔╬╗╠╣╚╦═╦═╦╬╣
║╚╣╚╣║╔╣╬║║║║║
╚╩╩═╩╩═╩═╩╩═╩╝
╔═╗────╔═╦═╗
║╬╠═╦╦╗║╔╣╬║
║╔╣╩╣╔╝║╚╣╔╝
╚╝╚═╩╝─╚═╩╝

Immigrati
Immigrati Day 1,872, 02:52

VOTONI KOMUNISTIN KLITON,VOTONI PER NJE SHQIPERI KOMUNISTE

albaniaguard
albaniaguard Day 1,872, 10:34

pse mendon se eshte komunist? une jam pjese e partise qe drejton ai dhe nuk me duket aspak me ide komuniste ...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.