[Rozkazy | Orders] 21 Listopada 732 day *05:30 erep time*

Day 730, 11:59 Published in Poland Poland by Minister Obrony Narodowej
Węgrzy poddali Eastern Slovakia. Mur przed zakończeniem bitwy wynosił -322k! GRATULACJE!

Eastern Slovakia

~ Trwa rekrutacja nowych ambasadorów w MSZ.

______________________________

Wiadomości z MON [20.11]

Bitwa w Eastern Slovakia rozpoczęła się z blisko godzinnym opóźnieniem ze względu na wczorajszy "atak kurczaka". Nie wiedzieć czemu czas zakończenia wczorajszej bitwy przesunął się z 12:50 erep do 13:40 erep. Tym samym przez dodatkowe 50 minut pozbawieni byliśmy inicjatywy. Jak widać, tym razem atak jest bardziej zmasowany i oprócz naszej ofensywy walczą też Austriacy, Francuzi. Na terytorium Słowacji wybuchło do tego kilka powstań.

Wiadomości z MON [19.11]

Dlaczego staraliśmy się dzisiaj zadać jak największy damage w bitwie w Eastern Slovakia skoro nie mieliśmy większych szans na wygraną - zapytacie. Sprawa jest prosta, dzięki naszemu poświęceniu i konfliktowi wewnętrznemu u Węgrów udało nam się obronić Burgenland, czyli austriacki region, na którym Węgrzy postanowili położyć swoje brudne ręce. Odciągnęliśmy kilkaset tysięcy obrażeń tak, że "ekipa wykończeniowa" nie miała większych problemów z obroną regionu w ostatnich minutach bitwy. Zakończyła się ona wynikiem +133k. Liczymy teraz na pomoc Austrii w odbijaniu Słowacji.