Про диктатуру [ВАЖЛИВО ОНОВЛЕНО]

Day 4,167, 09:46 Published in Ukraine Ukraine by Doctor Faust

Отже трохи про те чого багато гравців просто не розуміє

Про диктатуру
Почнемо з ВіКіпедії




Диктату́ра (лат. dictatura — необмежена влада) — нічим не обмежена політична, економічна та ідеологічна влада у державі або певному регіоні однієї чи кількох осіб, класу, соціальних груп, які у своїх діях спираються на безпосереднє застосування апарату насильства (армії, поліції, карних установ), а також відповідний політичний режим.

Диктату́ра — необмежена влада в державі особи, групи осіб, суспільної верстви, що на відміну від демократії, тримається не на вільних і незалежних виборах, а спирається на силові структури та органи держави чи навіть на пряме насильство, репресії та терор.

Термін, що характеризує систему влади одного правителя або вузької і замкненої групи осіб (хунта), без конституції, або з номінальною конституцією.


недоліки диктатури:

Диктатори зазвичай менш упевнені в міцності своєї влади, тому вони нерідко схильні до масових політичних репресій;

Після смерті диктатора може виникнути ризик політичних потрясінь;
Велика можливість проникнення у владу людей, для яких влада є самоціллю.


У порівнянні з республікою виділяють також такі недоліки:

Диктатор не несе юридичної відповідальності перед будь-ким за своє правління, що може призвести до ухвалення рішень, які об'єктивно не відповідають інтересам держави;

Немає легальної можливості змінити диктатора, якщо його політика виявилася такою, що суперечить інтересам народу.


Прихильники диктатури картель🙂 зазвичай виділяють такі переваги:

Диктатор внаслідок свого становища вище від будь-якої політичної партії (зокрема і своєї) і тому є неупередженою політичною фігурою;


За диктатури більше можливості здійснити будь-які довгострокові (не обмежені терміном обрання) перетворення у громадському житті;


За диктатури більше можливості здійснити кардинальні перетворення, необхідні в довгостроковій перспективі, але непопулярні в короткостроковій;


Тепер про Диктатуру в Erepublik



Диктатор "має" всю владу в країні. Він є єдиними хто має право законодавчої ініціативи. Існує лише 2 типи законів, які диктатори не можуть приймати: зміна повідомлення новому громадянинові та закон імпічменту президенту.

Диктатор може пропонувати будь-які закони, окрім двох, зазначених вище, та сам за них голосувати, однак, 24 години для прийняття все одно має пройти, це потрібно для можливості реакції на союзницькі угоди.

Поки президент та конгресмени не офіційно втрачають свої повноваження, вони безсилі проти єдиновладдя диктатора. Конгресмени та президент не можуть пропонувати та голосувати за закони доки диктаторський режим не буде підкорено.

Вибори відбуваються в стандартні терміни, проте ані президент, ані новообрані конгресмени не отримують gold як нагороду.





Утримання диктатури

Для того, щоб диктатор залишився при владі, щоденна грошова винагорода автоматично вираховується з казначейства країни. Якщо виплати неможливо здійснити, демократія буде відновлена ​​автоматично і диктатура буде знята без будь-якої визвольної війни. Кількість грошей , необхідних для щоденної диктатури зміст буде 50% доходу країни, з мінімальним значенням 25 ЗОЛОТА на грошовому ринку валютного курсу.

Утримання було введено 31 березня 2017 року (день 3,419)



Громадянство


Диктатор має 50% всього можливого прийняття до громадянства, конгрес має право приймати обмежену, меншу кількість осіб до громадянства. Лімітована кількість видачі громадянства конгресменів значно менша, після втрати конгресменства втрачається право видавати громадянство

Диктатор, однак, має право видавати громадянство, навіть якщо конгрес повністю відсутній
(Тобто: сили поділені порівну)


Схоже до бонусу витримки (детермінація) в повстаннях існує бонус витримки в диктатурі, кількісний бонус описано нижче в залежності від тривалості правління диктатора:

Тривалість диктатури 16 днів, бонус витримки для революції рівний 1.51
Тривалість диктатури 31 днів, бонус витримки для революції рівний 2.09.
Тривалість диктатури 33 днів, бонус витримки для революції рівний 2.14.
Тривалість диктатури 38 днів, бонус витримки для революції рівний 2.34.
Тривалість диктатури 42 днів, бонус витримки для революції рівний 2.63[2].
Тривалість диктатури 43 днів, бонус витримки для революції рівний 2.7.
Тривалість диктатури 45 днів, бонус витримки для революції рівний 2.83.
Тривалість диктатури 51 днів, бонус витримки для революції рівний 3.4.
Тривалість диктатури 58 днів, бонус витримки для революції рівний 3.81.
Тривалість диктатури 65 днів, бонус витримки для революції рівний 4.52.
Тривалість диктатури 66 днів, бонус витримки для революції рівний 4.62.
Тривалість диктатури 84 днів, бонус витримки для революції рівний 6.28.
Тривалість диктатури 96 днів, бонус витримки для революції рівний 7.26[3].
Тривалість диктатури 105 днів, бонус витримки для революції рівний 8.16[4].


Якщо незаконна валюта використовується для фінансування військового перевороту або революції, команда eRepublik залишає за собою право повернути диктатуру і покарати залучені сторони. Кожен командир військової частини, який ініціює військовий переворот або революцію, завжди відповідає за дії, а за гроші на рахунку військової частини. Якщо хтось подарував вашій військовій частині підозріло велику кількість валюти, і ви не впевнені, чи це чистий чи ні, будь ласка, надішліть нам квиток, щоб уникнути проблем!

😉





Няшка на кінець


Думаю ви й самі догадалися і непотрібно вживати це слово на букву К