Ambienti on/off

EDHE NE JEMI SHQIPTAR !

19 Dita 1,886, 13:43 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Arsyeja pse kam marre ket iniciative qe te shkruaj kete artikull eshte revolta ime ,ofendimi qe ndjeva sot kur degjova qe nje gazetar i nje Tv-je te madhe (Top-Channel) na prezantoj ne shqiptareve ne Ilyride (maqedoni) si maqedonas, ky nuk eshte

lexo më shumë »

Hallet Shqipetare

4 Dita 1,825, 11:13 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Në qoftë se Shqipëria do të vdiste ndonjëherë, atëherë në epitafin e saj duhet të shkruhet: " Shqipëria lindi nga Zoti, shpëtoi nga rastësia, vdiq nga politikanët. " (Faik Konica).
Fatkeqsisht edhe ne nje loje sic eshte kjo ne demostrojme

lexo më shumë »

Make us to believe again

4 Dita 1,757, 07:00 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Albanian National Team

Erjon Bogdani
Lorik Cana
Mergim Mavraj
Debatik Curri
Armend Dallku
Saimir Ujkani
Kristi Vangjeli
Ansi Agolli
Hamdi Salihi
Edmond Kapllani
Elis Bakaj
Emiljano Vila
Gjergj Muzaka
Gilman Lika
Jahmir Hyka
Alban

lexo më shumë »

"First steps in erepublik "

18 Dita 1,694, 05:06 E Publikuar në Albania Albania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik

Ndiqini gjithe udhezimet e ketij artikulli hap pas hapi ju lutem qe te jeni te suksesshem

Nuk do shkruaj shume sepse gjithcka eshte e shpjeguar me imazhe. Ju garantoj qe nese ndiqni kete guide do kaloni nga nje lojtar I ri I pambrojtur ne nje

lexo më shumë »