Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Sevgimizin etrafına tel örgülü sınırlar çekilmediği sürece vatan sevgisi en kutsal değerimizdir.

Hükümetin Seçim Dalaveresi

1 Day 1,893, 04:06 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisHükümet seçimlerden bir gün önce istifa ederek bizlere ne mesaj vermek istemiştir net bilmesek bile, neden bir gün önce sorusu akıllarımıza düşürmüştür. Hükümetin seçimlerden birgün ö … read more »

Ülkeyi İncisi ker

3 Day 1,892, 13:44 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisGazete olarak ''Yunanistan düşerse, Bulgaristan kurşunu bize yönelecek ve Türkiye'de düşecektir'' dediğimizde belli bir kişiden destek almıştık. Bugünde tarih bir kez daha bizleri haklı … read more »

Yunanistan düşerse, Türkiye düşer !

5 Day 1,889, 14:32 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisYunanistan düşerse, Türkiye düşer !


read more »

Halk Düşmanı Bulgaristan

6 Day 1,889, 12:13 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisUlusal sınırlarımıza ve diğer uluslara, en büyük emperyalist tehtid olarak görülen, halk düşmanı Bulgaristan devletine karşı haklı ve daha şiddetli bir düzeyde mücadele içine girmeliyiz. … read more »

Ulusal Sol Fraksiyonu

11 Day 1,888, 16:04 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisSolculuğun içerisine emperyal kuvvetlerce yerleştirilmiş olan, emperyalist planın bölücü kisvelerinin karşısında çelikten bile daha sert şekilde durulmalıdır.

Emperyalist güçler, Türkiye' … read more »