Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

Sevgimizin etrafına tel örgülü sınırlar çekilmediği sürece vatan sevgisi en kutsal değerimizdir.

Hükümetin Seçim Dalaveresi

1 Dita 1,893, 04:06 E Publikuar në Turkey Turkey Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeHükümet seçimlerden bir gün önce istifa ederek bizlere ne mesaj vermek istemiştir net bilmesek bile, neden bir gün önce sorusu akıllarımıza düşürmüştür. Hükümetin seçimlerden birgün ö … lexo më shumë »

Ülkeyi İncisi ker

3 Dita 1,892, 13:44 E Publikuar në Turkey Turkey Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeGazete olarak ''Yunanistan düşerse, Bulgaristan kurşunu bize yönelecek ve Türkiye'de düşecektir'' dediğimizde belli bir kişiden destek almıştık. Bugünde tarih bir kez daha bizleri haklı … lexo më shumë »

Yunanistan düşerse, Türkiye düşer !

5 Dita 1,889, 14:32 E Publikuar në Turkey Turkey Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeYunanistan düşerse, Türkiye düşer !


lexo më shumë »

Halk Düşmanı Bulgaristan

6 Dita 1,889, 12:13 E Publikuar në Turkey Turkey Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeUlusal sınırlarımıza ve diğer uluslara, en büyük emperyalist tehtid olarak görülen, halk düşmanı Bulgaristan devletine karşı haklı ve daha şiddetli bir düzeyde mücadele içine girmeliyiz. … lexo më shumë »

Ulusal Sol Fraksiyonu

11 Dita 1,888, 16:04 E Publikuar në Turkey Turkey Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeSolculuğun içerisine emperyal kuvvetlerce yerleştirilmiş olan, emperyalist planın bölücü kisvelerinin karşısında çelikten bile daha sert şekilde durulmalıdır.

Emperyalist güçler, Türkiye' … lexo më shumë »