Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

Laikraštis pradėtas leisti 1582 dieną. Tematika:

[Atnaujinimai] Medaliai ir mūšiai

36 Dita 2,612, 01:43 E Publikuar në Lithuania Lithuania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik
Atėjo laikas dar vienam straipsniui apie kelis pastaruosius atnaujinimus. Nuo 2'610 eRepublik dienos, pasikeitė kelių medalių vertė bei nuo 2'611 eRepublik dienos[/lexo më shumë »

[Už Lietuvą!] Rinkis prekę lietuvišką

22 Dita 2,602, 14:45 E Publikuar në Lithuania Lithuania Biznes Financiar Biznes FinanciarIlgai norėjau išleisti šį straipsnį, bet vis tai laiko pritrūkdavo, tai prisitingėdavau. Vis norėjau išleisti straipsnį, kuriame norėjau paskatinti mus, eLietuvius, padėti eLietuvai ne tik kovojant už ją, ne … lexo më shumë »

[Plato išdaigos] Žiemos pasiūlymas

22 Dita 2,586, 01:51 E Publikuar në Lithuania Lithuania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik


Žiema atkeliavo ir mūsų virtualųjų pasaulį – eRepublik. Bent jau taip norėtų tikėti mūsų žaidimo kūrėjai ir jų begalvis viščiukas, kuris vėl iššoko iškart po paskelbtos akcijos. Daugumai mūsų matyt būtų … lexo më shumë »

Nevykę Seime rinkimai

36 Dita 2,563, 06:33 E Publikuar në Lithuania Lithuania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike


Tikriausiai didžioji dalis iš mūsų pastebėjome, kad šie Seimo rinkimai eLietuvoje yra neįprasti. Dėl tam tikrų aplinkybių (kurias sąlygojo vykstantis treniruočių karas su eŠvedija ir nuolat prarandami/ lexo më shumë »

[Plato išdaigos] 7-asis gimtadienis ir Juodasis Penktadienis

17 Dita 2,558, 01:38 E Publikuar në Lithuania Lithuania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese


Kaip ir minėjau ankstesniame straipsnyje [Atnaujinimai] Spaudos modulis, nusprendžiau šiek tiek palavinti savo … lexo më shumë »