Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

Gazeta Zeri ju informon per ju qka te doni 😛

Shqipëria na bën krenarë

5 Dita 1,949, 13:24 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

[center/]

Përfaqësuesja jonë kombëtare ka arritur të shënojë fitore të rëndësishme me rezultat 1-0 në Oslo ndaj Norvegjisë, për të vazhduar kështu të mbajë gjallë ëndrrën e
lexo më shumë »

Mposhtet CR7 dhe bashkëkombësit e tij

3 Dita 1,905, 14:45 E Publikuar në Albania Albania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik

Përfaqësuesja e Portugalisë ka pësuar humbje prej 2-3 nga Ekuadori në miqësoren e zhvilluar në Estadio Dom Afonso Henriques në Guimaraes.
Pas një gjysme të parë mjaft interesante, rezultati ishte i barabartë, 1-1.

Jefferson Montero dërgoi një

lexo më shumë »