Ambienti on/off

o7 PLATO

6 Dita 1,827, 08:29 E Publikuar në Romania Romania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Pentru toti cei interesati
http://www.erepublik.com/ro/article/erepublik-official-summit-2012-2160193/1/20
Dati shout , sa fim cat mai multi ...e doar un joc,in care trebuie sa fim o comunitate civilizata !
o7 eRepublik !!!

lexo më shumë »