Ambienti on/off

Shqiperia Ne Cilen Aleance ?

9 Dita 2,007, 05:30 E Publikuar në Albania Albania Analizat e Luftimeve Analizat e Luftimeve

Shqiperia po gjindet ne mes te aleancave.Por duhet me thane po leviz me shume nga ProCot se nga ProTwo.Tani Do Te Bej Analize Rreth ketyre keto dy aleanca.Pasi ASGARD eshte nje aleance me damage shume te vogel nuk mund ti ndihomje Shqiperise dhe

lexo më shumë »

7 Q3 Falas

175 Dita 1,992, 01:24 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Per Te Perfituar 7 Q3 Falas Duhet Te Besh Keto 4 Detyra

1.Beni Vote
2.Beni Subscribe ose Abonimi
3.Me Shtoni Si Shoki
4.Beni Shout Kete Postimi
Ju Falimenderit.

Donacionet:
Keni transferuar me sukses 7 sende … lexo më shumë »

[MoE] Le te vazhdojme punen,takim me lojtaret e rinj

14 Dita 1,927, 10:42 E Publikuar në Albania Albania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublikPershendetje shqiptare te dashur!

Vijme ketu me nje lajmerim tjeter nga Ministria e Edukimit.Duam te flasim per punen qe kemi bere deri tani ,qe te jemi sa me transparent … lexo më shumë »

Informim RReth Kuizit Per Lojtaret E Rinj

8 Dita 1,916, 14:18 E Publikuar në Albania Albania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik

Pershendetje shqiptare!

Fillimisht do te donim qe te uronim si Ministri Edukimi shqipetaret kudo qe jane per 5 vjetorin e pavaresise se Kosoves sone!Dite e bekuar per ne,lexo më shumë »

Misioni Shen Valentini

12 Dita 1,913, 04:37 E Publikuar në Albania Albania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik

Si Zv.Minister E Pashe Te Obliguar Te Njoftoj Lojtaret E Rinj Per Misionin E Ri Ose Shen Valentinit Mos Beni Dashuri Por Lufte.Keto Jane Detyra Qe Duhet Ti Kryesh Ti Besh Per Cdo … lexo më shumë »