Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

one day there was an article voted by +800 accounts for Albania, but Plato deleted it 🙁

[Partia Revolucionare] Program i ri

20 Dita 2,088, 05:55 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Hello 😃

Ky eshte nje artikull qe kam dashur ta shkruaj perpara 1 jave por meqe ishin zgjedhjet presidenciale, isha pak i zene me fushaten 😛

Me kenaqesine me te madhe ju njoftoj se ne forumin tone eshte hapur nje [url=http://

lexo më shumë »

[Serxhio per CP] Fjalet e fundit dhe Kabineti

50 Dita 2,083, 23:53 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Pershendetje te gjitheve 🙂

Ky eshte artikulli i trete dhe i fundit i kesaj fushate presidenciale qe une po zhvilloj . Ne kete artikull do te publikoj kabinetin tim ose lexo më shumë »

#2 [Serxhio per CP ] Organizim, Zhvillim e Pune te madhe per eShqiperine

29 Dita 2,082, 12:33 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikePershendetje

Ky eshte artikulli im i dyte per keto zgjedhje Presidenciale. Ne kete artikull dua te ndalem ne synimet qe do te perpiqem ti permbush 100% gjate ketij mandati se bashku me lexo më shumë »

[Serxhio per CP] Nje Shqiperi me e zhvilluar

45 Dita 2,080, 14:16 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike


Pershendetje vellezer dhe motra Shqiptare 😃

Ka kaluar me shume se nje vit qe une e luaj kete loje cdo dite pa pushim dhe besoj se ka ardhur momenti i duhur qe une te hedh kandidaturen time per CP
(lexo më shumë »

[Partia Revolucionare] Kongresi & Forumi

5 Dita 2,070, 05:16 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Pershendetje te gjitheve 🙂

Edhe pak dite na ndajne nga zgjedhjet per kongresmen. Partia Revolucionare edhe kete muaj po synon te arrije te marr nje numer te mire kongresmenesh pasi Shqiperia do te kete gjithsej 40 kongresmene.

Te gjithe

lexo më shumë »