Ambienti on/off

Te i japim fund?

57 Dita 2,331, 17:24 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Pershendetje vllezer dhe motra,

Po e shkruaj kete artikull nga mllefi dhe inati qe kam prej ndodhive te fundit ne kete loje te manipuluar.
Te gjithe e dijme qe para disa dite , adminet e kesaj loje erdhen me lajmin qe do te shtohen kater shtete

lexo më shumë »

Puna e Presidentit [ Mendim Personal ]

22 Dita 2,143, 06:43 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike
lexo më shumë »

UNE BESOJ

41 Dita 2,025, 16:18 E Publikuar në USA USA Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Sot me datën 7 qershorë të viti 2013 do të filloj të shkruhet historia moderne e futbollit tonë , e kombëtarës tonë.

Sot , ekipin e zemrës të çdo Shqipëtari e pret një ndeshje mjaftë e vlefshme... por aq sa është e vlefshme është edhe e vështirë.

lexo më shumë »

AUP and POTUS elections [May]

31 Dita 1,988, 04:15 E Publikuar në USA USA Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Hello eUSA

The Presidential elections are almost here... and the Albanian community in eUSA has again decided that we will take a neutral stand and will not take part in the voting process for the unity candidate for POTUS elections.

lexo më shumë »

AUP and CP elections

21 Dita 1,961, 05:49 E Publikuar në USA USA Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Hello eUSA

The Albanian Unity Party leadership has been talking about the CP elections these days.

The leadership has decided that AUP will take a neutral stand for the Unity Candidate elections , as always.

We know that , the top 4 … lexo më shumë »