Ambienti on/off

ПОМОШШШШШШШШШ

4 Dita 1,931, 16:54 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Biznes Financiar Biznes Financiar

ОВА Е МОЈАТА МОМЕНТАЛНА СОСТОЈБА .......
ВЕРУВВАЈТЕ МИ НЕМАМ Н.И.К.А.К.В.О ОРУЖЈЕ ИМАМ САМО ХРАНА И НИШТОО ДРУГО ТОТАЛЕН СУМ ВО БАНКРОТ ОТКАКО МИ ГО ХАКИРАА ПРОФИЛОВ И МИ ЗЕМАА СЕ СТО Е МОЖНО ОД НЕГО ПА ДУРИ И МИ НАПРАВИЈА Downgrade НА ТОА ЗА ТРЕНИР

lexo më shumë »

ВЕ МОЛАМ ЗА ПОМОШ !

6 Dita 1,926, 14:10 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Biznes Financiar Biznes Financiar

MAKЕДОНЦИ... Кје ве замолам ако има некој ДАРЕЖЛИВ да ми помогне со ГОЛД или МКД затоа што пред два дена ми беше хакната акаунтот од кој што ми земаа 14 ГОЛД и 550 МКД и ПЛУД ми направиле downgrade на тоа за тренирање и сега тоа ми е пак на 5 а ми б

lexo më shumë »

Откриен идентитетот на човекот чие тело

0 Dita 1,914, 05:59 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

http://press24.mk/story/makedonija/krimi/otkrien-identitetot-na-chovekot-chie-telo-beshe-izvlecheno-od-vardar
neka mu lesna zemjata... 🙁 🙁

ocekuvajte uste svezi raboti i desavanja vo Republika Makedonija...

KOGA STE VEKJE TIKA
STISTNETE
lexo më shumë »

Iskreno......

6 Dita 1,913, 09:53 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

ISKRENO STATIJAVA JA NAPRAVIV SAMO KOLKU DA MI KLIKNETE NA SUBSCRIBE
PA AJDE KJE VE ZAMOLAM DA MI KLIKNETE SUBSCRIBE....
sekoj sub mi znaci mnogu
BLAGODARAM ODNAPRED...

I EVE NESTO KOLKU DA NE BIDE SAMO TOA ...
[img]http://www.motika.com.mk/[/img]

lexo më shumë »

Препорака....

8 Dita 1,907, 20:47 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Urdhërat e Luftës Urdhërat e Luftës


Јас препорачувам да биде се заврши војната со Турција и да се продолжи војната со грциве...Треба да им земеме се на играва што е под нивно владеење не ни можат ништо 100 пати појаки … lexo më shumë »