Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

Everyday, Everywhere, Ecolog!

Ish-gazeta e parë javore në eShqipëri.
Ish-Zyra e Shtypit te Qeverise.

Emrat e meparshem: Gazeta Korrieri & DC's Journal

[UPDATED][DC] Kushtetuta e Republikës së eShqipërisë

58 Dita 2,067, 15:22 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike



Pershendetje qytetare te eShqiperise,

Perpara se te filloj, nese nuk keni qejf te lexoni shume, vazhdoni direkt te pjesa e dyte e artikullit

Shpesh kam verrejtur qe disa persona ne
lexo më shumë »

INFORMACIONE PER LOJTARET E RINJ

15 Dita 2,035, 11:57 E Publikuar në Albania Albania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik


Pershendetje,

Sapo ka filluar publikimi i lojes nga shume lojtare te eRepublik ne facebook dhe presim qe te vijne shume lojtare te rinj. Ky … lexo më shumë »

TO SERVIAN GOVERNMENT: Give supplies to your citizens!

21 Dita 1,917, 15:34 E Publikuar në Albania Albania Biznes Financiar Biznes Financiar

OPEN LETTER TO SERVIAN GOVERNMENT

Dear Servian Government,

Recently, many Servian citizens have been applying in our supplying program (tinyurl.com/progamiUML ).

Examples:
http://prntscr.com/ta9zb
http://prntscr.com/lexo më shumë »

[DC] Per Akuzat Drejtuar Qeverise

79 Dita 1,912, 11:43 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Pershendetje,

Po shoh akuzat e shumta qe i behen qeverise, programit UML edhe te gjithe atyre qe mundohen te punojne per te miren e eShqiperise. Shaku kryesor qe me ben te shkruaj kte artikull eshte artikulli i fundit nga festimbeqa. … lexo më shumë »

[UML] Propozim-Sondazh! VOTONI!

40 Dita 1,909, 05:41 E Publikuar në Albania Albania Biznes Financiar Biznes Financiar

✪ ✪ ✪ ✪ ✪ VOTO KETU: http://tinyurl.com/votouml ✪ ✪ ✪ ✪ ✪



Pershendetje te gjitheve,

Kete muaj programi UML ka vendosur qe tju shperndaje ndihma te gjithe lojtareve te eShqiperise (fale donacioneve te Presidentit Ujku76 dhe te … lexo më shumë »