Ambienti on/off

" Lidhja e Arbrit " - Programi

29 Dita 2,011, 02:31 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Pershendetje trima shqiptare!

Perseri “Lidhja” tashme e shumenjohur shqiptare,ose ndryshe edhe partia “Lidhja e Arbrit” vjen perseri perpara jush per te rikujtuar prioritet e saj dhe te gjithe Shqiperise,si edhe planin e saj per te arritur ne

lexo më shumë »

(MoFA) '' Medals of Gratitude ''

61 Dita 1,924, 09:28 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtueseRepublic of Albania
Ministry of Foreign Affairs
John Largo - '' Medal of gratitude ''

[ … lexo më shumë »

(MoFA) Millyi - "Honorary Ambassador of Albania"

32 Dita 1,923, 09:48 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese
Republic of Albania
Ministry of Foreign Affairs


"millyi" - "Honorary Ambassador of … lexo më shumë »