Ambienti on/off

17 New Missions (Day 2059 - Day 2064)

4 Dita 2,059, 11:00 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Mission 185 - National Mission 1/4: United We Stand
Description: If you unite your efforts with those of your countrymen, this mission should be completed in no time. So, is it … lexo më shumë »

Ka 1 Subscribe qitu shpejt

6 Dita 1,964, 06:05 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

masi te kokan met veq 4 lajme ne newsfeed thash te qes qaty nja sa me mush numrin e me ba naj sub.

😃:D

lexo më shumë »

Misioni i ri Valentine Day - Make War Not Love !

4 Dita 1,913, 04:10 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Mission by DIV`s:

DIV1 - Defeat 22 opponents in one day + Defeat Cupid
DIV2 - Defeat 44 opponents in one day + Defeat Cupid
DIV3 - Defeat 66 opponents in one day + Defeat Cupid
DIV4 - Defeat 88 opponents in one day + Defeat Cupid

Reward`s

lexo më shumë »

Kerkoj Voten tuaj per Kryetar ne VV

0 Dita 1,881, 03:33 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Vendosa te kandidoj per kryetar te Levizjes Vetevendosje !

Edhe pse pash qe kishte kandidat serioz per kit pozite une vendosa ti sfidoja ata !

Kerkoj voten tuaj , te secilit prej jush ... un nuk ju premtoj All ose Gold per te votuar per mua

lexo më shumë »

Lexo Shqipe | Zhvillohu - Ndegjo - Meso|

5 Dita 1,758, 07:17 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Shume vet po shoh qe po kapen menihere per kryesie per presidentin apo gjana tjera kqyrni zhvillonu njehere si lojtar mos boni dallavere po luni fer .... shum veta po e len lojen vetem per faj te disave qe po vjedhin .. po bin preh e hajdutve .. mos

lexo më shumë »