Ambienti on/off

Природа українського націоналізму в еРепці

21 Dita 3,054, 09:17 E Publikuar në Ukraine Ukraine Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike


Бонжур пані та панове!

Як практикуючий лікар, в цій статті хотів би розглянути те ком'юніті що косплеїть націоналістів в еРепубліці. В ці важливі та тяжки часи для нашої Батьківщини очевидно що справжні націоналісти працюють на фронті або в тилу … lexo më shumë »

Freyja Vanadis

34 Dita 3,010, 08:35 E Publikuar në Ukraine Ukraine Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese


Коли вже темніло, в двері лікарні зайшла дівчина. Допоможіть, сказала вона..

Що ж, ми повинні допомагати, треба зробити обстеження щоб зрозуміти діагноз - вирішив я. Тож одну з палат займає Freyja Vanadis (доречі перший випадок коли лікуємо діюч … lexo më shumë »

Сирко - няшка! Голосуй за него в партии FAS

13 Dita 3,008, 01:03 E Publikuar në Ukraine Ukraine Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeНя! Відвигаюсь на пост лидера партии. ТОП-5 программа максимум, борьба с диктатурой.

Все кто проголосует тот няшка!

[img]http://s1.favim.com/orig/150323/anime-girl-fanart-manga-[/img] … lexo më shumë »

Коли українці стали рабами?

29 Dita 3,006, 10:19 E Publikuar në Ukraine Ukraine Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeВітаю!

Не заходив я довго в гру а коли повернувся побачив що в нас диктатура. Українці - вільна нація і ті, що хочуть над ними володарювати завжди отримують відсіч, мене н … lexo më shumë »

Клиника Святого Бандеры, возвращение главврача

27 Dita 3,002, 09:45 E Publikuar në Ukraine Ukraine Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtueseС тяжёлым сердцем шёл Сирко на первый свой рабочий день в психиатрическую клинику Святого Бандеры после продолжительного отсутствия. Тяжкое чувство кололо предательски в сердце. Вот, п … lexo më shumë »