Ambienti on/off
6PABO

offline [ offline ] 32 6PABO

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Rusia Rusia, Northern Russia Shtetësia: Rusia Rusia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Gusht 05, 2008

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

Shokët (3307)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Skype: - strong_man_7 -
Irc: - EnForceR7 -
http://imageshack.us/a/img20/9596/sov.png
[egov#CONNECT]751475[/egov]
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▃ == = >>
▂▄▅██За Симу ██▅▄▃▂
I██████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  10

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  2

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  26

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  96

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  14

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 1
Forca 24,192.68
Grada Ushtarake Forcë legjendare 28,031,639 / 31,500,000 Forcë legjendare
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

199,442,337 për Rusia

Progresi:
199,442,337 / 200,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

15,945,949 për Rusia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Volga Vyatka kundër Hungaria në ditën 2,018

Historia e Luftimeve Guerile

7
2
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura41 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kanada në lufën kundër Lituania në ditën 2,082