Ambienti on/off
Sunmannus

offline [ offline ] 53 Sunmannus

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Japonia Japonia, Mpumalanga Shtetësia: Belgjika Belgjika
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Shk 11, 2008

Renditja kombëtare: 0

Rreth meje

Wiki page

-Does it give you joy to scare people?
-No, it gives me joy to kill people. Killing's the sweetest thing there is.

I ♥ PUNISHERS :3

(Former) Commander of the Edithzian's Kingsguard

/Retired

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  29

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  9

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president
  2

  President

  Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  6

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  5

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 5 rajone

 • super soldier
  176

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  3

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  14

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 3
Forca 44,109.97
Grada Ushtarake Zot i Luftës ** 224,632,289 / 500,000,000 Zot i Luftës **
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • I renditur në top 50 në Venezuela, Gara e Mburojes Nacionale. Dekorata e dhuruar në Ditën 2,094.

Patriot i Vërtetë

Dëmi

16,429,438 për Belgjika

Progresi:
16,429,438 / 200,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

189,823,797 për Spain

Progresi:
189,823,797 / 200,000,000
Dëmi

38,243,860 për Mexico

Progresi:
38,243,860 / 200,000,000
Dëmi

106,557,815 për Venezuela

Progresi:
106,557,815 / 200,000,000
Dëmi

37,200,929 për Poland

Progresi:
37,200,929 / 200,000,000
Dëmi

46,068,360 për Greece

Progresi:
46,068,360 / 200,000,000
Dëmi

20,530,051 për Chile

Progresi:
20,530,051 / 200,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

61,750,974 për Bullgaria

 E arritur duke provuar të pushtohet Ruse nga Rumania në ditën 2,080

Historia e Luftimeve Guerile

44
81
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura39 Bombat e Mëdha të përdorura9 Përdorimi i fundit: Bombë e Madhe për Bullgaria në luftën kundër Rumania në ditën 2,079