Ambienti on/off
Toboco

offline [ offline ] 91 Toboco

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Irani Irani, Rio Grande do Sul Shtetësia: Brazili Brazili
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Korr 26, 2008

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

No Residence City

Shokët (2284)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

I never die

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  47

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  5

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president
  1

  President

  Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  598

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero
  120

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  7

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 7 rajone

 • super soldier
  253

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  13

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter
  4

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme.

  11/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  48

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 4
Forca 63,369.98
Grada Ushtarake Titan 1,026,541,302 / 2,000,000,000 Titan
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Senior Airman ***** 1,411 / 2,340 Senior Airman *****

Dekoratat

 • I renditur në top 50 në Brazil, Gara e Mburojes Nacionale. Dekorata e dhuruar në Ditën 2,094.

Patriot i Vërtetë

Dëmi

3,518,590,611 për Brazili

Progresi:
3,518,590,611 / 3,600,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

98,469,727 për South Africa

Progresi:
98,469,727 / 3,600,000,000
Dëmi

2,516,559,702 për Portugal

Progresi:
2,516,559,702 / 3,600,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

474,535,071 për Portugalia

 E arritur duke provuar të mbrohet Azores kundër Britania e Madhe në ditën 1,859

Historia e Luftimeve Guerile

2
1
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura118 Bombat e Mëdha të përdorura39 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Brazili në lufën kundër Argjentina në ditën 2,110