Ambienti on/off
miki zentella

offline [ offline ] 25 miki zentella

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Serbia Serbia, Raska Shtetësia: Meksika Meksika
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 27, 2013

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Soldier

No Residence City

Shokët (177)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Das Schicksal mischt die Karten, und wir spielen.
Stateless

Irc Chan: #Araguaney Nick: Mikilz
[egov#CONNECT]107505[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  13

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  72

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  96

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  6

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

 • prestige hunter

  Prestige Hunter

  The Prestige Hunter achievement was awarded for completing the Weekly Challenge.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 1
Forca 24,190.19
Grada Ushtarake Marshall *** 2,333,078 / 2,550,000 Marshall ***
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

Patriot i Vërtetë

Dëmi

6,905,780 për Meksika

Progresi:
6,905,780 / 10,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

91,281 për Germany

Progresi:
91,281 / 10,000,000
Dëmi

517,851 për Spain

Progresi:
517,851 / 10,000,000
Dëmi

27,827 për Venezuela

Progresi:
27,827 / 10,000,000
Dëmi

513,075 për Peru

Progresi:
513,075 / 10,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

5,075,000 për Kili

 E arritur duke mbrojtur me sukses Norte Grande kundër Argjentina në ditën 2,044

Historia e Luftimeve Guerile

14
47
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura30 Bombat e Mëdha të përdorura4 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Meksika në lufën kundër Venezuela në ditën 2,249